Nie ma rzeczy niemożliwych... (1) Dzieki Panu Karolowi, do którego trafiłam z polecenia, spełniło sie moje... Kasia Opinia (1) Pan Karol to człowiek na właściwym miejscu. Cierpliwy i rzetelny... Marzena Jeśli coś jest niemożliwe, to na pewno nie w tej firmie :) (1) Z pełną odpowiedzialnością moge polecić Pana Karola z Your Finance, człowieka... Emilia
Prawdziwi specjaliści (2) Przypuszczamy, że takich małżeństw jak my jest wiele. Najpierw kredyty na... Włodzimierz kredyt konsolidacyjny (1) jakie opłaty pobiera ta firma? Ewelina Szczęśliwa (1) Chciałam bardzo podziękować Panu Karolowi z Your Finance za pomoc która... Agnieszka Your finanse Kredyty Gdansk (1) Witam polecam Kredyty Your Finanse przemek Szybko, profesjonalnie i kompleksowo (1) Odmówiono mi kredytu w kilku bankach i kiedy już właściwie nie wiedziałem co... Michał Świetny warunki kredytowe i profesjonalna obsługa!! :) (1) Miałam 2 kredyty i kartę kredytową do spłaty i potrzebowałam kredyt aby to... Agnieszka C. Cudotwórca (1) Nie bez powodu nazwę Pana Karola Cudotwórcą :-) Kiedy zgłosiłam się do Pana... Zadowolona! ZADOWOLONY KREDYT W DWA DNI ........................................................... (1) POWIEM TAK-rzeczy niemożliwe Pan Karol załatwia od razu cuda zajmują mu 2 dni... ROMAN POLECAM GORĄCO A&K Your Finance w 100 % (1) Witam serdecznie ! na początku od razu muszę podziękować panu Karolowi za... Tomasz Polecam wszystkim (1) Trafilem do pana Karola z polecenia kolegi . Przez cały czas bylismy w super... Adrian polecam (1) Polecam wszystkim borykajacym sie z otrzymaniem kredytu. Wraz z mezem... marta Udało się pokonać duży problem finansowy (1) Walczyliśmy z bankami. Wszędzie coś brakowało , gdy dostarczaliśmy dokumenty... Annagar Najlepsi z najlepszych !!!! (1) Miałam ogromne problemy,a tu w przeciągu 2 dni wyszłam na prostą.Jestem pod... asiuniab73 Polecam (1) Bardzo dziękuje za profesjonalną pomoc.Staralismy się z mężem rok o kredyt i... anna Usługi godne polecenia (1) Profesjonalna pomoc na wysokim poziomie. Szybko, konkretnie i pewnie.... Kasia Polecamy i zachęcamy do korzystania z usług Your Finance! (2) Szczerze polecamy Your Finance Specjaliści od Trudnych Kredytów! Przed... Kasia i Michał snajperek - opinia (1) bardzo pomocna reka w zalatwianiu kredytu od 2 lat sie ubiegalem a tutaj... snajperek