ALVIS

Hotele dla zwierząt

Gdańsk, Ogarna 117/118/LOK.2

jolanta - ocena (1) serwis opieki nad zwierzętami jest na b. wysokim poziomie , opiekunki oddane... jolanta Krzysztof - ocena (1) Bardzo dobrze realizują usługę. Korzystałem kilkukrotnie. Polecam Krzysztof Pashko_BY - opinia (1) Very nice service. Using it constantly. The dog is very happy to stay Pashko_BY
Liliya - opinia (1) Kvita to wspaniały opiekun. Zawsze bardzo martwię się o moje koty, ale z nią... Liliya Magda - opinia (1) Fantastyczna sprawa! Bardzo dobry kontakt z firma, bardzo szybko ustaliliśmy... Magda Witek - opinia (1) Polecam! Przemiła obsługa, profesjonalny opiekun, zadowolony zwierzak Witek Ewa Cytryniak - opinia (1) Dziękuję bardzo za super opiekę Alvis! A najbardziej chciałabym podziękować,... Ewa Cytryniak Magdalena - opinia (1) Gorąco polecam firmę Alvis. Doskonały kontakt, informacja jak przebiega... Magdalena Michał K. - opinia (1) Alvis to miejsce, w którym z dużym spokojem zostawiam swojego psa, kiedy... Michał K. Joanna - opinia (1) Dziękuję Alvis! Pierwszy raz od dawna miałam bezstresowy urlop. Mój 8-letni,... Joanna Michał - opinia (1) Witam, mam na imię Michał i pracuję w Alvis jako opiekun. Przeszedłem... Michał Witold - opinia (1) Super miło profesjonalnie. Polecam w 100% Witold Oleksandra - opinia (1) Serdecznie polecam z korzystania z usług firmy Alvis. Super opieka.... Oleksandra Iwona - opinia (1) Profesjonalna opieka, bardzo dobra komunikacja. Codziennie fotorelacja plus... Iwona Justyna - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona i gorąco wszystkim polecam. Bardzo szybko wszystko... Justyna Angelika - opinia (1) Serdecznie polecam z korzystania z usług firmy Alvis. Mój malutki piesek... Angelika Klaudia - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z pracy opiekunki mojego psiaka. Świetny kontakt,... Klaudia Marta - opinia (1) Super szybka obsluga i komunikacja. Zastanawiam sie, czy Wy w ogole macie... Marta Dima - opinia (1) Gorąco polecamy! O pieska dbali jak o własne dziecko. Dopasowały się do... Dima Agnieszka Piątkowska - opinia (1) Profesjonalną obsługę od przyjęcia zlecenia do zamknięcia usługi. Jasna... Agnieszka Piątkowska