Dorota - opinia (1) Polecam z całego serca warsztat ANRO. Panowie ze szczególnym zaangażowaniem... Dorota Marek - opinia (1) Bardzo dobra jakość usług. Po naprawie praktycznie nie da się odróżnić miejsc... Marek Kamil - opinia (1) Wszystko terminowo i profesjonalnie, polecam ! Auto w stanie lepszym niż... Kamil
Stanisław - opinia (1) Zwracam uwagę na warsztat samochodowy „ANRO” z Gdańska-Brzeźna. Mam bardzo... Stanisław Kasia - opinia (1) Polecam - bardzo dobry kontakt, auto zrobione świetnie, plus mega szybko :) Kasia Polecam, naprawdę warto! (1) Do ANRO wróciliśmy po jakichś 10 latach... Niestety z powodu przeprowadzki... Kasia Pełen profesjonalizm + terminowość (1) Całość usługi wyceniona na maila, świetny kontakt z obsługą. Drobne rzeczy... Kamil oferta OC (1) Z oferty ubezpieczenia OC skorzystałem przy okazji likwidacji szkody z OC.... Tomasz . (1) Rzetelna i szybka naprawa, polecam Krystian Polecam (1) Warsztat godny polecenia. Zlecone naprawy wykonane rzetelnie i szybko. Mihaił Likwidacja szkody (1) Wybrałam ten warsztat z listy udostępnionej przez ubezpieczyciela i to był... Danuta Pomoc przy awarii auta (1) Jestem wdzięczna za błyskawiczną pomoc jaką pracownicy ANRO mi udzielili. Nie... Monika Polecam Anro! (1) Obsługa klienta i serwis auta na mistrzowskim poziomie. Auto naprawiane... Jakub Super serwis polecam (1) Dzięki miłej i profesjonalnej obsłudze udało się zrobić w aucie część... Michał i Karolina Super (1) Wybraliśmy się na wakacje do Gdańska, a tu co awaria samochodu. No ale na... Paweł Mega zadowolony! (1) Sobota, popołudniowa godzina, za oknem upał, wszyscy na plaży, ale nie firma... Igor Zadowolony (1) Duży plus za pomoc przy likwidacji szkody. Auto fachowo przygotowane do... Krzysztof Piotr - opinia (1) Z usług warsztatu korzystałem w ciągu ostatnich dwóch tygodni dwa razy. Przy... Piotr polecam (1) Pełen profesjonalizm panów z warsztatu. Fachowa obsługa. Do tego miła i... Filip Powrót do Anro (1) Jak zwykle wszystko idealnie, kolejny raz wracam do Anro i kolejny raz... emem