Konrad - ocena (1) Profesjonalne podejście do klienta, samochód po praniu tapicerki, oraz myciu... Konrad Mateusz - ocena (1) Polecam serdecznie, moje auto zawsze po wizycie lśni jakby wyjechało z salonu. Mateusz Tomasz - ocena (1) Z czystym sercem polecam to miejsce, Pani Karolina nie raz uratowała mój... Tomasz
Martyna - ocena (1) Bardzo polecam to miejsce! Przesympatyczna obsługa i wykonanie zawsze na... Martyna Danuta - opinia (1) Polecam profesjonalne podejście.Jesteśmy bardzo zadowoleni. Mycie zewnętrzne... Danuta Michał Lewandowski - opinia (1) Mam przyjemność korzystać z usług firmy AS już od dawna. Powiedzieć, że... Michał Lewandowski Tadeusz - opinia (1) Od wielu lat jeżdżę samochodami i nie raz zdarzyło mi się kompleksowo czyścić... Tadeusz Jaro - opinia (1) Bardzo polecam auto wygląda jak nowe fachowa praca i uczciwa cena tez Ok Jaro Grześ - opinia (1) jestem bardzo zadowolony wszystko zrobione elegancko i sumiennie szczerze... Grześ Monika - opinia (1) Tak posprzątanego auto to od dealera nie odebralam. Polecam Monika Pranie parowe (1) Oddałem wózek dziecięcy do prania parowego. Efekt bardziej niż zadowalający.... Bartek Polecam wszystkim! (1) Bardzo dobre ceny, profesjonalna usługa i przemiłe Panie! :) Zuza Polecam (1) Korzystam od kilku lat. Zawsze jestem zadowolona. Jakosc usług na najwyzszym... Autoposiadaczka :) (1) warto poczekać, efekt zawsze przyjemny :) Tomasz Frej NAJLEPSZA MYJNIA W TRÓJMIEŚCIE (1) Jeśli myć auto to tylko tam! Profesjonalnie i dokładnie. POLECAM! Stenia POLECAM (1) Korzystałem z usług przez polecenie Warto. Trudno się było dostać bo są... Mariusz Polecam (1) Jestem ich klientem już jakiś czas - zaczynałem jako klient "grupon-owy", ale... Michał.C Suuuuper ! Polecam !!! (1) niedawno kupiłem auto, które wymagalo odwiedzin myjni... znajomy polecil as... Damian Myjnia na 5+ (1) Jestem już stałą klientką myjni. Wypróbowałam już wszystkie opcje , z praniem... Ilona Pranie tapicerki na 6 ;) (1) Kupiłem samochod z bardzo, bardzo brudna szarą tapicerką (generalnie jakieś... Mateusz