Adara

Fryzjerzy Podolodzy Salony kosmetyczne

Gdynia, Redłowska 52/5

Kasia - opinia (1) Zdecydowanie jeden z najlepszych salonów fryzjerskich w jakim miałam... Kasia Darek - opinia (2) Ocena obniżona, ponieważ personel nie nosi maseczek, wszyscy konsekwentnie... Darek Piotr - opinia (1) Salon pełen profesjonalnej obsługi Piotr
Justyna - opinia (1) Bardzo profesjonalna obsługa, fachowa,miła atmosfera. Indywidualne podejście... Justyna Tu warto wrócić! (1) Profesjonalizm w pełnej krasie-objawiający się w : kulturze obsługi klienta... Bożena porażka (1) Wybierając salon kierowałam się pozytywnymi opiniami. Dostałam "pożądnego... Załamana Fantastycznie (1) 14.02.2019 pierwszy raz odwiedziłam salon Adara i to był świetna decyzja.... Klaudia Krysia - opinia (1) Moja druga wizyta i również udana. Cudowna fryzura wykonana przez cudownego... Krysia wspaniała jakość (1) Jestem stałym klientem salonu Adara. Z czystym sumieniem mogę polecić to... Mateusz Zachwycona (1) Jestem klientka pana Grzegorza w Salonie Adara od 13 lat,mimo tego ze... Hanna Super (1) Świetnie dobrane stylizacje. Jestem bardzo zadowolona, bardzo dziękuję Panu... Ale Ale Pełen profesjonalizm (1) Do korzystania z usług salonu Adara, a przede wszystkim Pana Andrzeja... Adam najlepszy fryzjer w Trójmieście (1) Jestem klientką Adary od dwunastu lat. Pan Andrzej czesał mnie na... Karolina Jolanta - opinia (1) Jeżeli chcesz się postarzeć o minimum o pięć lub nawet 10 lat to wybierz ten... Jolanta Pani Brygida jest najlepsza (1) Polecam Panią Brygidę, jestem jej klientką od 10 lat. Zawsze kiedy dałam się... Ania Obowiązek? Nie, przyjemność :) (1) Od ponad 1,5 roku regularnie (co 2, 3 tygodnie) korzystam z usług salonu. Pan... Daniel Przereklamowany p. Andrzej (1) Do p.Andrzeja trudno się dostać, mnie się udało. No i niestety pożałowałam.... Malika Sexy Pan Grzegorz! (1) Adara to super miejsce...naprawdę!!!Miła atmosfera-zwłaszcza jak jest obecne... A. :))) (1) Polecam,Bardzo dobrzy fachowcy.Wieczą co zrobić z włosem ;) Cena męskiego... sopot10 nigdy więcej (1) Nigdy nie byłam tak obcięta.szkoda słów. Anna