Magdalena Neuman-Łaniec - ocena (1) Polecam Affidea Gdynia, ul. 10 lutego. Bardzo szybki termin. Badanie długie,... Magdalena Neuman-Łaniec Magda - ocena (1) Bardzo dziękuję, czułam się zaopiekowana prosiłam o kontakt w sytuacji... Magda Wiktor - ocena (1) wszystko super, opis dostalem tego samego dnia, nowy aparat polecam Wiktor
Anna - ocena (1) Placówka z nowym aparatem, posiadająca bezpośrednio parking, który zawsze ma... Anna Michał - ocena (1) Personel miły i pomocny. Na wynik czekałem około tygodnia. Panie w... Michał Asiawek - ocena (1) Szybki termin badania ale termin wyniku tragiczny wręcz, ok płyta szybko ale... Asiawek DominikaAga - opinia (1) Przemiła, profesjonalna obsługa. Panie bardzo pomocne, uśmiechnięte, chętne... DominikaAga Antonina Maria - opinia (1) Badanie rezonansem magnetycznym w styczniu czas oczekiwania znikomy bardzo... Antonina Maria Wiktoria - opinia (1) Byłam jakiś czas temu na rezonansie magnetycznym z kontrastem . Zapisana... Wiktoria Bardo polecam! (1) Wizyta przebiegła bardzo sprawnie, wszystko odbyło się o czasie. Panie z... Emilia Affidea Gdynia (1) polecam .moja trzecia wizyta. Przesypatyczne Panie w Recepcji,atmosfera jest... Jacek z Gdyni Bardzo fachowa obsluga (2) Na mpja prosbe wyniki badan dostalem z wyprzedzeniem. Bardzo mila Pani w... Jac nigdy więcej (2) Traktowanie pacjenta. Wizyta prywatna umówiona na godzinę 20.15 Pani w... mk Affidea Gdańsk Nowe Ogrody (1) Brak kompetencji, brak profesjonalizmu, lekceważenie pacjenta,umawiają na... Iza Affidea Gdynia Rezonans magnetyczny z kontrastem (1) 25 czerwca odbyła się moja wizyta w placówce Affidea w Gdyni. Termin umówiłam... Bożena S z Kościerzyny Ocena słaba (1) Samo badanie przebiegło w miarę sprawnie i to tyle z dobrych rzeczy, później... Adrian Katastrofa (2) Odradzam kontakt. Kontakt na infolinii to katastrofa. Od 3 tygodni szukaja... Waldemar Doróbki (1) Nie polecam! Czekałem na badanie ponad godzinę, a po badaniu usłyszałem ze... Gonzales Tragiczny termin oczekiwania na wynik (2) Czas oczekiwania na badanie rewelacja w porównaniu z NFZ i na tym koniec.... Witek Żenujący czas oczekiwania (1) Prawie całe trójmiasto obsadzone firmą Affidea w najważniejszych punktach a... megi