Natalia - ocena (1) Wszystkim gorąco polecam Agata Zatorska Fotografia! Agata to ciepła i... Natalia Maciej Macur - ocena (1) Super zdjęcia wyszły bo Agata wie co robić. Wielkie dzięki. Maciej Macur Monika - ocena (1) Sesja w wykonaniu Agaty to jest mistrzostwo. Wszystko dopracowane w... Monika
Magda - ocena (1) Bardzo polecam Agatę i jej talent. Jest mega pozytywna co udziela się na... Magda Maciej - ocena (1) Mamy za sobą wspaniałą sesję zimową w plenerze! Agata ma mnóstwo pomysłów,... Maciej Martyna - ocena (1) Dziękuję za wspaniałą sesję zimową! Agata zaproponowała miejsca, w których... Martyna Krzysztof Granica - ocena (1) Jesteśmy zachwyceni zdjęciami jak i atmosferą na sesji. Perfekcyjne... Krzysztof Granica Maciej - ocena (1) Na sesji czuliśmy się bardzo swobodnie. Agata podsuwała super propozycje,... Maciej Marta - ocena (1) Jestem zachwycona sesją zdjęciową u Agaty. Jestem wymagającym klientem, i po... Marta Wiola - ocena (1) Na sesji była fajna i miła atmosfera. Dobrze się bawiliśmy, a Agata zrobiła... Wiola Karolina - ocena (1) Jesteśmy zachwyceni efektami sesji świątecznej! Na planie nie czuliśmy się... Karolina Blanka A. - ocena (1) Ciepła i miła atmosfera od początku do samego końca sesji fotograficznej.... Blanka A. Aga - ocena (1) Wspaniała atmosfera. Naturalnie, zabawnie. Czas mija błyskawicznie i chce się... Aga Katarzyna - ocena (1) Sesja świąteczna w pełni spełniła moje oczekiwania. Piękne, różnorodne... Katarzyna Leszek - ocena (1) Jesteśmy zachwyceni sesja z Agata. Od wejścia była bardzo ciepla i... Leszek Ania i Sebastian - ocena (1) Bardzo dziękujemy za cudownie spędzony czas, którego efektem są przepiękne... Ania i Sebastian Katarzyna - ocena (1) Gorąco polecam współpracę z Panią Agatą :) uczestniczyłam w kilku sesjach... Katarzyna Joanna i Lena - ocena (1) Cudna, ciepła i swobodna sesja z panią Agatą zostawiła nam pamiątkę na całe... Joanna i Lena Małgorzata Grzegowska - ocena (1) Kolejny raz jesteśmy bardzo zadowoleni z fachowej obsługi, świetnej atmosfery... Małgorzata Grzegowska Magdalena - ocena (1) Piękne zdjęcia, super atmosfera, wspomniała pamiątka na zawsze! Serdecznie... Magdalena