Anna Irga-Staniukiewicz - ocena (1) Agata jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Świetnie wyłapuje... Anna Irga-Staniukiewicz Mateusz - ocena (1) Trafiłem do Agaty przypadkowo. Wyświetliło mi się na Facebooku, że znajoma... Mateusz Magdalena Orczykowska - ocena (1) Co wyróżnia Kolektywne Studio na Kokoszkach wśród innych trójmiejskich... Magdalena Orczykowska
Aleksandra Rutkowska - ocena (1) O studio dowiedziałam się od znajomego fotografa, na początku byłam pełna... Aleksandra Rutkowska Natalia Sulak - ocena (1) Miałam przyjemność uczestniczyć w otwarciu studia Agaty Zatorskiej... Natalia Sulak Julia Kubiak Fotografia - ocena (1) Miałam okazję fotografować w przestrzeni kreatywnej, którą stworzyła Agata -... Julia Kubiak Fotografia Tomasz Florczyk - ocena (1) Byłem, zobaczyłem i się zachwyciłem !!!. Świetnie miejsce na sesję zdjęciową.... Tomasz Florczyk Alicja - ocena (1) Cudowna pamiątka z komunii córki. Zdjęcia piękne, nieszablonowe. Współpraca... Alicja Grażyna Woś - ocena (1) Gorąco polecam! Uczestniczyłam w rodzinnej sesji z dzikimi zwierzętami w... Grażyna Woś Aga - ocena (1) Bardzo polecam sesje z Agatą! Byliśmy na sesji rodzinnej z 1.5 rocznymi,... Aga Aleksandra Karolik - ocena (1) Bardzo, bardzo polecam! Przygotowując wieczor panieński dla siostry szukałam... Aleksandra Karolik Ania Ł. - ocena (1) Miałam przyjemność dwa razy współpracować z Agatą. Polecam z całego serca! W... Ania Ł. Danka - ocena (1) Polecam z całego serca pełen profesjonalizm Danka Monika - ocena (1) Polecam z całego serca! Zdjęcia przepiękne! Będę miała super pamiątkę z tych... Monika Grzegorz Stanuszek - ocena (1) Współpraca z Agatą na każdym etapie na najwyższym poziomie. Świetny kontakt... Grzegorz Stanuszek Alicja Gabinet Ametyst - ocena (1) Agata wykonywała dla mojego gabinetu sesje biznesową, jako profesjonalista... Alicja Gabinet Ametyst Maciej Szymikowski - ocena (1) Miałem okazję uczestniczyć na 2 dniowych warsztatach filmowych w... Maciej Szymikowski Karolina - ocena (1) Polecam bardzo! Na sesji z dzieckiem bardzo przyjemna, nieskrępowaną... Karolina Monika - ocena (1) Studio profesjonalne , dopieszczony każdy szczegół planu zdjęciowego .... Monika Iza - ocena (1) Bajeczne scenerie! Wystrój studia zrobił na nas ogromne wrażenie. W zeszłym... Iza