Patrycja Sobocińska - ocena (1) Sesja zdjęciowa w super atmosferze. Extra podejście do dzieci, wszyscy czuli... Patrycja Sobocińska Natalia - ocena (1) Właśnie jestem z rodzinką po kolejnej już sesji u Agata... Jak zwykle wyszło... Natalia Magdalena - ocena (1) Piękne zdjęcia, wspaniałe, cudowne! Jesteśmy zachwyceni sesją zdjęciową z... Magdalena
Gabriela P - ocena (1) Polecam z całego serca. Byliśmy pierwszy raz na sesji rodzinnej, lekko... Gabriela P Emilia - ocena (1) Polecam z całego serca! Cudowna atmosfera w trakcie sesji, wspaniałe... Emilia Kasia - ocena (1) Z czystym sumieniem polecam:) jesienna pogoda, niemowlę i sesja "z marszu" -... Kasia Paula - ocena (1) Sesja u Agaty była przede wszystkim bardzo fajnie spędzonym czasem. Decydując... Paula Ola - ocena (1) Agata bardzo sympatyczna dziewczyna, praktycznie niezauważalna podczas sesji,... Ola daria f. - ocena (1) Sesja przeprowadzona w miłej i swobodnej atmosferze. Było kakao, były... daria f. Agata - ocena (1) Agata dba nie tylko o miłą atmosferę w czasie sesji zdjęciowej - a jest tak... Agata Karolina C. - ocena (1) Agata jest takim kreatywnym kryształkiem pośród fotografów. Ustaliliśmy co... Karolina C. Magdalena Jeleń - ocena (1) Genialne studio, w którym niczego nie zabraknie. Duża powierzchnia,... Magdalena Jeleń JW - ocena (1) Pierwsza w życiu sesja "biznesowa" zarówno dla mojej żony, jak i dla mnie.... JW Mikołaj - ocena (1) Świetne prace i bardzo, bardzo miła atmosfera w czasie sesji! Mikołaj Kasia Grupa - ocena (1) Jeśli chodzi o sesje z Agatą, to polecam od razu wykupić najwyższe pakiety:)... Kasia Grupa Michał - ocena (1) Agata zna się na tym co robi. Widać, że fotografia jest jej pasją, a dzięki... Michał Luissa - ocena (1) Agata to niezwykle utalentowany fotograf. Jej prace są nie tylko estetyczne,... Luissa Natalia - ocena (1) Druga sesja rodzinna z Agatą za Nami. Super przygoda, przepiękna pamiątka i... Natalia Paulina Z - ocena (1) Polecam serdecznie! Agata to fotografka z prawdziwego zdarzenia. Ma świetne... Paulina Z Karolina Zaleska - ocena (1) Agata jest niesamowita w tym co robi i w mojej opinii urodziła się... Karolina Zaleska