Niepubliczny Żłobek AGUGU

Żłobki

Gdynia, Nowodworcowa 1/1

Vedi - ocena (1) Przecudowne miejsce. Agnieszka, Ola, Marta oraz Babcia Halinka to obłędne... Vedi Magda - ocena (1) Rewelacyjne miejsce dla maluszków! Moja córka, która jest bardzo wrażliwa... Magda Rodzic - ocena (1) Miła rodzinna atmosfera :) najmilsze Ciocie jakie sobie można wyobrazić.... Rodzic
Małgosia - ocena (1) Gorąco polecam , Pani Dorotka, Pani Kaja i Pani Asia to najcudowniejsze... Małgosia Daniel - ocena (1) Najlepszy żłobek w Gdyni . Życzliwe i miłe Panie które z serca zajmują się... Daniel Kinga B. - ocena (1) Rewelacyjny poziom, wysokie zaangazowanie w opiekę nad dziećmi. Polecam! Kinga B. Dorota Derheld-Gręda - ocena (1) To najlepsze miejsce, jakie można sobie wymarzyć dla swojego dziecka!... Dorota Derheld-Gręda Mama WW - ocena (1) Mój synek chodził do żłobka 2 lata i był to cudowny okres w jego życiu i... Mama WW Justyna - ocena (1) Polecam. Dziecko zadowolone. Justyna Basia - ocena (1) Genialne miejsce!Polecam nawet najbardziej zatroskanym rodzicom! Basia Babcia Barbara - opinia (1) Dziękuję, że mogę zaopiniować żłobek Agugu. Jestem babcią Wnusia, który od... Babcia Barbara Rodzice Isi :) - opinia (1) Najcudowniejsze miejsce dla maluszka jakie można sobie wymarzyć :) Nasza... Rodzice Isi :) Małgorzata - opinia (1) Byliśmy bardzo zawodoleni - przenieśliśmz córkę ze względu na dojazdy polecam:) Małgorzata M - opinia (1) Cudowne miejsce w którym dzieci są zaopiekowane i szczęśliwe. M Ania - opinia (2) Jestem szczęśliwa i spokojna w pracy, bo wiem, że moje Dziecko spędza... Ania Ulubiona Mama - opinia (1) Gorąco polecam ten żłobek dla wszystkich maluszków. Moja córeczka była... Ulubiona Mama Michał - opinia (1) Najlepsze miejsce dla naszych dzieci jakie mogliśmy sobie wymarzyć. Ciocie... Michał ZachwyconaMamaKG - opinia (1) Bardzo polecam żłobek (Siewna). Właśnie takiego miejsca szukałam dla syna,... ZachwyconaMamaKG Agnieszka - opinia (1) Polecam wszystkim! Dwójka synów wyszła spod skrzydeł Agugu. Nie mogli trafić... Agnieszka Ola - opinia (1) Rewelacja. Nie wyobrażam sobie lepszego miejsca dla mojego synka. Opiekunki... Ola