Mac - opinia (1) Super miejsce, prowadzone przez wszechstronnie uzdolnionych ludzi. Mac Edi - opinia (1) Super miejsce, mogę spokojnie polecić dalej. Edi Beata - opinia (1) Piekne zajecia pod kazdym względem, ach... jak tesknie Beata
Michał - opinia (1) Miejscówka bardzo elegancka, dobry dojazd, parking, ceny ok, obsługa fajna... Michał matt - opinia (1) Świetne miejsce, ludzie i atmosfera. Polecam warto sprawdzić matt Pola - opinia (1) Miejsce dla całej rodziny, szeroka oferta zajęć, duża przestrzeń miła... Pola Karolina - opinia (1) Moja córka była tutaj na półkoloniach, teraz chodzimy do Pani Asi na... Karolina Joanna - opinia (1) Mega! Tak się cieszę, że tam trafiłam! Super uczą i robią ekstra rzeczy.... Joanna Olka - opinia (1) Bardzo fajna przestrzeń do tańca - można potańczyć u różnych tancerzy z całej... Olka Sofie - opinia (1) Jestem zachwycona poziomem zajęć, kompetencjami instruktorów i to jak dobre... Sofie Agata - opinia (1) bardzo komfortowo tańczy się na dużych salach, instruktorzy wręcz zarażają... Agata Najlepsza szkoła tańca w której liczy się człowiek (1) Wspaniałe miejsce pełne pasji, tutaj każdy może czuć się dobrze i być sobą... ASS Najlepsze miejsce na świecie! (1) Trafiłam do Akademii Artystycznej przypadkiem, na warsztaty i zakochałam się... MM Najlepsza szkoła taneczna w jakiej się uczyłam ! (1) Miejsca z bardzo przyjemną atmosfera Aisha J. Szkoła, ktora patrzy na człowieka (1) Przyszedłem do Akademi z myślą rozpoczęcia tańca jazz i wspólczesnego. Nie... Krystian Pełen profesjonalizm! (1) Profesjonalizm zauważalny już na samym wejściu do budynku. Bardzo miła... Anita wspaniałe miejsce i atmosfera. (1) Polecam dla wszystkich chcących się rozwijać się tanecznie, zwłaszcza taniec... izabela Super miejsce o wyjątkowym klimacie a przede wszystkim super ekipa :) (1) Zajęcia pole dance i stretchingu polecam z całego serca! Fajne miejsce... Milena Duźe ambicje i małe efekty (1) Szeroka oferta, ale zajęcia na masę. Organizacja bardzo słaba. Przerost formy... f... friend Super miejsce! (1) To miejsce, w którym panuje bardzo rodzinna atmosfera :) Profesjonalna kadra,... Ania