Akademia Jeździecka

Jazda konna

Chwaszczyno, Rewerenda 84

Rewelacja! (1) Podejście w 100% indywidualne do każdego adepta. Wysoki poziom nauczania,... Alicja najlepsza pod słońcem (1) Nigdy nie trafiłam do lepszego miejsca. Taką stajnię można sobie jedynie... Olka M Jestem bardzo zadowolona! (1) Jestem matką dwójki dzieci. Trafiłam z dziewczynkami do Pani Dagmary... Magdalena
:) (1) jest to miejsce gdzie naprawdę można wypocząć po pracy lub od zajęć... jula ;D (3) Akademia Jeździecka jest bardzo dobrym miejscem !Panie bardzo dobrze prowadzą... Natalia_12 Tylko dla tych z odznakami? Totalna bzdura!!!! (1) Chciałam się odnieść do wypowiedzi, z której dowiedziałam się, iż cytuję... Ola Best of the best :) (1) Bez dwóch zdań najlepsza stajnia w Trójmieście i okolicach. Świetnie... Vesania Świetny poziom szkolenia (1) Zanim trafiłam do akademii, myślałam, że potrafię jeździć konno. Jednak jak... Agata Niezbyt zadowolona z otrzymanej usługi. (4) Faktycznie, :szefowa" tamtejszej ekipy, która prowadzi jazdy jest bardzo... Jeżdżąca konno ;P POOOOLECAM (1) Jeżdżąca konno pamiętam cię z zajęć. Moi rodzice byli w szoku, że "szefowa"... Ania Do mojej poprzedniej opinii (2) Dawałam już opinię na temat tej szkółki i "szefowej", ale chcę ją... Jeżdżąca konno W odpowiedzi na komentarz (1) Pani Natalio, do pani właśnie kieruję moje słowa. Jestem bardzo zaskoczona,... Dagmara Rybicka-Rafalak the best of the bests ! (1) Najlepsza stajnia, do jakiej można trafić. Profesjonalnie, w miłej... Olka Nawiazanie do poprzednich wypowiedzi (2) Czytajac komentarze natrafilam na jeden gdzie ktos stwierdzil ze Pani Dagmara... Iwona Świetna Stjnia (1) Stajnia jest naprawdę świetna.Konie są bardzo zadbane i spokojne.W tej stajni... kucynka nie polecam (8) Witam nikomu nie polecam tej stadniny, podczas gdy inne instruktorki... seithr Zero fuszerki, żadnej pracy od niechcenia - trening idealny? (3) Moja przygoda z końmi zaczęła się wiele lat temu, ale dopiero tutaj znalazł... Ula EXTRA (1) Bardzo dorty i wysoki poziom nauczania.Bardzo mile można spędzić czas . Konie... WueR Świetna szkółka (1) POLECAM! Polecam i jeszcze raz polecam bo...1) konie bardzo wyszkolone,... Jadźka polecam wszystkim (1) Polecam tą szkołę jazdy konnej. Wysoki poziom zajęć, dobre zadbane konie,... Karolina