Albione

Odzież męska

Gdańsk, Przywidzka 8

katarzyna - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z obsługi , która jest na najwyższym ! Panie są... katarzyna Marzena - ocena (1) Dziękuję za całego serca za pomoc w doborze garnituru. Mąż zachwycony. Pani... Marzena Sławek - ocena (1) Świetna obsługa , polecam również jakość Sławek
T.Nitka - ocena (1) Szanowna Pani Arleto, Chciałem serdecznie podziękować za niezwykle... T.Nitka Paweł - ocena (1) Klimat zakupów rodem z luksusowych butików z Galeries Lafayette w Paryżu na... Paweł Ben - ocena (1) Bardzo dziekuje p Arlecie za fachowa i przemila obsluge przy wyborze garnituru!! Ben Maciej - ocena (1) Zostałem obsłużony w bardzo profesjonalny a zarazem komfortowy i miły sposób.... Maciej Waldek - ocena (1) Podziękowanie dla Pani Asi za bardzo profesjonalną obsługę i doradztwo, tak... Waldek Jola - ocena (1) Trafiłam do tego salonu przez przypadek. Mąż kupował spodnie i płaszcz. Pani... Jola KRZYŚ - ocena (1) Bardzo dziękujemy Pani Lilianie za fachową i bardzo miłą obsługę. Polecamy,... KRZYŚ Michał - ocena (1) dziękujemy Pani Asi za przemiłą obsługę, za świetny dobór garnituru dla syna Michał Jarek - ocena (1) Wraz z partnerką chciałbym bardzo podziękować pani Anicie za fachową, w pełni... Jarek Magda - ocena (1) Polecam salon Albione.Kupowałam garnitur dla syna na egzamin maturalny.Pani... Magda Grzegorz - ocena (1) Bardzo duży wybór towaru. Bardzo miła i profesjonalna obsługa Pani Asi której... Grzegorz lysy - ocena (1) Polecam salon Albione. Duży wybór asortymentu min kurtek i plaszczy . Nabyłem... lysy Kinia - ocena (1) Dziękuję Pani Lilianie za pomoc w wyborze garnituru. Z moim Tatą nie był to... Kinia Joanna Jasińska - Klamrowska - ocena (1) Jestem osobistą stylistką. Do salonu Albione w Gdańsku (Fashion Outlet... Joanna Jasińska - Klamrowska Daniel - ocena (1) Profesjonalne podejście do klienta pani Anita i Arleta bardzo pomocne... Daniel Jarek - opinia (1) Pierwszy raz kupowałem w Albione i jestem pod dużym pozytywnym wrażeniem.... Jarek Adam - opinia (1) Profesjonalna obsługa, zaangażowanie. Panie świetnie doradzają. W... Adam