Paweł N. - ocena (1) Meble wykonane starannie i zgodnie z projektem. Bardzo dobry kontakt z Panem... Paweł N. Żaneta - ocena (1) Polecam usługi tej firmy, profesjonalne podejście do klienta, projekt... Żaneta Paweł - ocena (1) Super wykonana praca, czysto i ładnie. Szczerze polecam. Paweł
Iza - ocena (1) Ocena dla uslugi opisanej poniżej - 6.0 Poniżej zapisała sie ocena domyślna... Iza Iza - ocena (1) Bardzo polecam uslugi firmy Alex Domino. Bardzo dobry,szybki kontakt.... Iza Mateusz - ocena (1) Opinie o Meblach Piorunkiewicz Znajdziesz tutaj opinie klientów... Mateusz Kateryna - ocena (1) Jestem bardzo zadowolony z usług Alexa Dimino. Zamówiłem różne meble na... Kateryna Krystian z Lęborka - ocena (1) Najlepszy kontakt , Super cena , termin realizacji tydzień przed umowa .... Krystian z Lęborka Ewelina z Wrzeszcza - ocena (1) Bardzo profesjonalne i miłe podejście. Od samego początku bardzo dobry... Ewelina z Wrzeszcza Paulina - ocena (1) Bardzo polecam usługi Pana Alexa. Super szybki kontakt, bardzo konkretny i... Paulina Dawid - ocena (1) Szukałem wykonawcy szafek do zabudowy w łazience i toalecie. Kontaktowałem... Dawid Tomasz - ocena (1) Dobry kontakt, szybka wycena, szybka realizacja. Efekt końcowy świetny, b.... Tomasz Ewelina - ocena (1) Firmie Alex Domino zleciliśmy wykonanie do naszego domu większości mebli, w... Ewelina Michał - ocena (1) Znalazłem ogłoszenie w Internecie, po rozmowie telefoniczej umówiliśmy... Michał Gracjana - ocena (1) Polecam w 100%! Wszystko wykonane profesjonalnie. Doractwo,... Gracjana Kamiloseczek - ocena (1) To jest najlepsza firma w kategorii meble na wymiar w 3-city . Zbudowali... Kamiloseczek Anna - ocena (1) Pan Alex zbudował garderobę moich marzeń, której wszyscy mi zazdroszczą.... Anna Marek - ocena (1) Bardzo dobry kontakt , szybki pomiar,doradztwo, przystępna cena. Montaż ku... Marek Marta - ocena (1) Cudowna ekipa! Szybko i bardzo profesjonalnie zrobione. Swietny kontakt.... Marta Kamila Maruszewska - ocena (1) Najlepsza firma z jaką współpracowaliśmy jeśli chodzi o projekt, wykonanie i... Kamila Maruszewska