ALWO Szczygieł & Szeliga

Warsztaty samochodowe

Gdańsk Św. Wojciech, Trakt Świętego Wojciecha 471

rafal n - opinia (1) serwis pod norweski przeglad (EU) polecam rafal n Ja - opinia (1) Terminowo, z gwarancją. Polecam. Ja 1000% polecam! (1) Przy różnych diagnozach innych serwisów w ALWO postawiona prawidłowa diagnoza... Golf 6
super (1) Bardzo szybko i sprawnie. Polecam wszystkim wlascicielem grupyVW Robert Polecam (1) Polecam ten zakład dla użytkowników samochodów koncernu VW. Przede wszystkim... Maciej Jak dla mnie ok :) (1) Zadko korzystam z usług warsztatów samochodowych jednak po zakupie "nowego... jar28 Drogo (1) Oddałem auto na wymianę łożyska i nabicie klimatyzacji. Łożysko kosztowało 80... Jacek Odradzam ten warsztat (3) Skorzystaliśmy z naprawy bezgotówkowej po stłuczce, bo słyszeliśmy opinie, że... Agnieszka i Piotr Polecam (1) Jak naprawiać samochód to tylko tutaj :). Szybko, profesjonalnie. W lepszym... Dominik naprawa (2) bylem tam kilka razy , zawsze rzeczowo , to co niezbedne , nie martwie sie o... dariusz Zdecydowanie polecam (1) Z usług ALWO korzystałem już kilka razy i zawsze byłem zadowolony z ich... Darek S. naprawa klimatyzacji (1) Polecam; jednoznaczna diagnoza problemu, wcześniej byłem w 2 warsztatach i... Leszek NIE POLECAM ŻADNEMU WŁAŚCICIELOWI AUDI !!!!!!!!!!! (2) Ten pseudo warsztat to jakaś totalna porażka !!!!!! Przez 2 tygodnie nie... asik Doświadczenie i rzetelność (1) Skorzystałem z usług serwisu kolejny raz i jestem przekonany, że nie ostatni.... Radek przegląd przedzakupowy (2) panowie naprawdę z dużą starannością sprawdzili samochód w w szczególności w... kv Pełne zaufanie (1) Korzystam z usług tego warsztatu od wielu lat. Ponieważ, jak w przypadku... Marzena Nadolska Solidny serwis (1) Jestem stałym klientem tego serwisu ,mimo że nie należą do najtańszych myślę... Piotr Robik (1) Naprawiałem u nich m.in. zawieszenie oraz instalację hamulcową w moim VW Golf... Robik Fatalny warsztat, razde omijac szerokim lukiem (1) Bardzo niesolidny warsztat, dziwie sie, ze BOSCH nie cofnal licencji.... Wacu