magdalena - opinia (1) Serdecznie polecam z całego serca! Sytuacja była lekko beznadziejna a Pani... magdalena Katarzyna - opinia (1) Spotkałam się z Panią Kasią na tzw. analizie kolorystycznej z przeglądem... Katarzyna Suknia ślubna (1) W poszukiwaniu tej jedynej sukni odwiedziłam wiele salonów i przymierzam... Justyna
zdjecia... (1) patrze na zdjceia i jak mozna uszyc cos takiego z tecza na tylku....... amm Polecam (1) Szukałam pracowni która uszyje strój na gry rpg. sukienka była w głowie córki... Łucja Suknia (1) Pani Kasia uszyla mi fantastyczną suknię na wesele syna.Pomogla rowniez... Hanna Kreatywna projektantka (1) Z kolekcji pani Kasi zakupiłam sukienkę.Jestem niesamowicie... Aldona Swietny fachowiec (1) Po dlugich poszukiwaniach trafilam do Atelier AMBRIS w Gdyni do p.Kasi. Bylo... Malgorzata Profesjonalistka i cudowna Kobieta! (1) Co tu dużo pisać... Pani Kasi winna jestem ogromne podziękowania jeszcze od... Ela S. Suknia slubna (1) Pięknie przerobiona suknia ślubna. Pani Kasia działa cuda. Pełen... Monika Sukienka do tańca (1) p. Kasia uszyła mi sukienkę do tanga. Jest cudna. Prześlicznie się układa...... Ania POLECAM (1) Jeżeli szyć to tylko tu! Po złych doświadczeniach w zakładach krawieckich,... EWA Suknia ślubna jak marzenie!!! (1) Przyszłe Panny Młode!!! Szczerze polecam szycie sukni ślubnej u Pani Kasi.... Kasia wspaniała kreacja ślubne (1) Polecam z czystym sumieniem, odbierając kreacje na swój ślub wiedziałam, że... Ola Mistrzyni!!!!! (1) Kasia szyła mi sukienke ślubna. Efekt przerosl marzenia! Zycze kazdej pannie... Ruda Merci :D za sukienkę jest cudnaaa :) (1) Pani Kasia to kreator wizerunku na najwyższym poziomie moja sukienka na sweet... Iwona Polecam wszystkim (1) Polecam wszystkim Wiola Dobra jakość i kreatywność (1) Atelier Pani Kasi znalazłam przeszukując Internet pod kątem uszycia sukienki... gość Jedyna Prawdziwa Profesjonalistka (1) Pani Katarzyna nie była moim pierwszym spotkaniem ze stylistą. Tak naprawdę... Marek Kreft Atelier które spełnia marzenia (1) Kilka tygodni temu brałam ślub. Panią Kasię znalazłam przeszukując internet... Olga