Magdalena - ocena (1) Profesjonaliści, lekarze z powołaniem, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta... Magdalena Magda - opinia (1) Najlepszy klinika z super zespolem, dr Bandura uratował mi psa od śmierci już... Magda Aneta - opinia (1) Wspaniali profesjonalni lekarze. Mieszkam w okolicach Redy a zawsze jadę do... Aneta
Agnieszka - opinia (1) Fantastyczny zespół lekarzy mający wiedzę z rewelacyjnym podejściem do... Agnieszka Madurufakuru - opinia (1) Zawsze można liczyć na fachową pomoc . Madurufakuru Joanna - opinia (1) Są po prostu najlepsi, fachowa obsługa. Joanna Sylwia - opinia (1) Najlepsi specjaliści , pomocni, wiedza ich niezastąpiona, konkretni a przy... Sylwia Kuba - opinia (1) Regularne wizyty - profesjonalne podejście do psa i kota Kuba Em - opinia (1) Najlepsi specjaliści z powołaniem i nie zdzierają przy dłuższym leczeniu. Em Paulina - opinia (1) Bardzo dobre podejście lekarzy do pupili. Dr. Bandura rewelacyjny... Paulina Gosia - opinia (1) Cudowni lekarze i fenomenalne podejście do zwierzątek ️ dziękuję!!! Gosia Nelly - opinia (1) Najlepsza klinika dla zwierząt. Lekarze wykonują swoją pracę z wielką pasją.... Nelly Luk - opinia (1) Wspaniali lekarze mojemu Tajsonkowi zawsze szybko i sprawnie pomagają Luk Magda Chlasta-Treder - opinia (1) Najlepszy weterynarz!!! Wspaniały mądry człowiek. Magda Chlasta-Treder plpo - opinia (1) najlepsi weterynarze,tanio,i wmiare szybko plpo Karol - opinia (1) Najlepsi, nie wiem czy w trójmieście bo tylko do nich chodzę z pupilami... Karol Zula - opinia (1) Przemili i kompetentni lekarze, ale ceny są naprawdę duże. Zula Marianna Pawelczyk - opinia (1) Polecam z calego serca. Dzis po raz kolejny Dr Bandura i Dr Nowak uratowali... Marianna Pawelczyk Katarzyna - opinia (1) Trafiłam do lecznicy zupełnym przypadkiem , okazało się to zrządzeniem losu... Katarzyna Anna - opinia (1) Nie znam lepszego weterynarza .Nie rozumiem negatywnych opini chodze od lat... Anna