Apteka Dyżurna

Apteki całodobowe

Gdańsk, Kołobrzeska 32

Maja - opinia (1) bardzo droga apteka. więc zwracajcie uwagę na ceny. Maja drogie leki (1) apteka najdrozsza za lek przeciwrisuowi przeplacilem grubo ponad 10zl a... michał Niekompetencja (1) 3 razy jeździłem po zamówiony i obiecany lek z recepty i go nie dostałem -... Krzysiek
Bardzo sprawna obsługa ,duzy wybor (1) Jestem bardzo zadowolony .Szukalem specjalistycznych leków na receptę w 10... Jerzy Beznadziejna obsługa! (3) Byłem wczoraj wieczorem w tej aptece (10.11.2013) i zostałem potraktowany jak... Andrzej wielki pozytyw!! (1) nie wiem skąd te negatywne opinie, zaopatruje się w Aptece od lat i nigdy nie... stała pacjentka arogancja i bezczelność (1) Czemu nie zdziwiły mnie poprzednie wpisy? Dzisiaj byłam w tej aptece i pani... Już nie klientka Tragedia!!! Zdecydowanie nie polecam!!! (2) Dzisiaj byłam w tej aptece i na pewno tam nigdy nie wrócę! Weszłam od strony... ADRIANNA Tragedia !!! (4) Nie odbierają telefonów. Dzwoniłam wiele razy i nigdy nie odebrali. Mając... Mama Dawidka Całodobowa?? (1) Apteka ogłasza się jako całodobowa a ja jadąc o 4 w nocy po wizycie u lekarza... Niedoszla klientka NIE POLECAM!!!OSZUKUJĄ (3) Jestem w szoku i nigdy więcej nie skorzystam z tej apteki!Po wizycie na... Monika Czy oby na pewno APTEKA? (1) Apteka ta dość długo zbierała sobie u mnie minusy. W końcu należy o tym... f22mas beznadziejna apteka (1) Pracuje niedaleko tej apteki i niestety czasem jestem zmuszony z niej... Paweł nie jest żle!!! (1) nie jest żle!!! pacjent