Apteka Manhattan

Apteki

Gdańsk, al. Grunwaldzka 82

Iwonka - opinia (1) Polecam. Miła obsługa i zawsze dobrze doradzą. Nie ma może najniższych cen,... Iwonka Nie jest tanio ale profesjonalnie (1) Czytam poprzednie opinie i jestem lekko zdziwiony. Czuję się jakbym przez... Ufon Bardzo drogo (1) Nie polecam. Zmanierowany Pan farmaceuta, który nie wykazuje zaangażowania w... Zawiedziona
Polecam (1) Polecam aptekę Manhattan, bo zawsze mogę liczyć na dobrą radę. Szczególnie... Kasia1985 szczerze odradzam- słaba historia (2) Chciałem kupić lek za ok 4 zł. Właścicielka (chyba) poinformowała mnie, że... R.E. Odradzam (1) Ceny w tej aptece to totalne nieporozumienie, 100% drożej niż u konkurencji.... Trad Miła obsługa i umiarkowane ceny. (1) Jestem klientką apteki Manhattan od kilku lat. Moją ulubioną panią magister... Ania Od 10 lat nigdy sie nie zawiodłam! (1) Z moim autystycznym synem przychodzimy tutaj od 10 lat! Nie zawiodłam się... mama autystycznego Michała Bardzo drogo, zawiodłam się (1) Do apteki mam blisko, dlatego kupowałam czasami tam różne leki, jednakże... Maaaaaaa Zdecydowanie odradzam (2) Właścicielka apteki pani Urszula Wiśniewska wyjątkowo niemiła. Wręcz chamska.... Eskimoska Apteka dobra, tylko ta "starsza brunetka" (2) Użytkowniczka naekana zauważyła, ze ekspedientka opisana jako "starsza... Sebby Nieuprzejma i agresywana obsługa (4) Kolejny raz spotkałam się w tej aptece z niemiłym potraktowaniem i więcej... Iza apteka nieprzyjazna diabetykom! (2) Choruję na cukrzycę typu pierwszego. Będąc na spacerze, poczułam się bardzo... naekana Odradzam! (1) Odradzam zakupy w tej aptece. Powodów jest kilka: niekompetencja pracowników,... mn Brak rzetelnej informacji i cwaniactwo (1) Zamówiłem specyfik kudzu w piątek. Pani starsza, która sprzedaje w aptece... Michał brak możliwości zwracania produktu po 15 minutach od zakupu (1) 15 minut temu mąż kupił nakładki laktacyjne firmy avent. Kupił rozmiar... Iza Kamila - opinia (1) Nigdy nie zostałam potraktowana w taki sposób w żadnym innym punkcie... Kamila Omijać szerokim łukiem! (1) Obsługa poniżej krytyki, Farmaceuta z wystającym brzuchem nie zwykły... Karolina odradzam wyjątkowo nieuprzejma i niekompetentna obsługa (1) Byłam tak kupić kilka lekarstw nie dość że farmaceutka była nie uprzejma to... Monika Dołączam się do opinii (1) Potraktowano mnie tam wyjątkowo "z góry", gdy w mocno zaawansowanej ciąży i z... Mi