Aquasfera cz. II

Nowy wątek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wspolnota mieszskaniowa

spokojnie.. To jest spotkanie organizacyjne i narazie nie trzeba nic podpisywac.
Mozemy wybrac tą trójcę i dopoki nie mamy wspolnoty to Dendrom dalej zarzadza i tyle do momentu znalezienia zarzadcy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wspolnota mieszskaniowa

tylko nie bierzcie Marki, bo będziecie mieli taki bajzel jak my w Atlanticu, że o wysokich rachunkach (tak naprawdę za nic) nie wspomnę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: wspolnota mieszskaniowa

No to może ktoś zaproponuje kogoś innego do czwartku ale chyba wydaje mi się że musimy mieć jakiegoś zarządcę bo ja nie wyobrażam sobie abyśmy sami mieli sprzątać i ogarniać wszystko do okoła.Wiec może panią która wybraliśmy na razie jako panią prezes by coś wymyśliła ;-) W razie czego chętnie pomogę szukać ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wspolnota mieszskaniowa

Bardzo proszę wybierzmy sobie te osoby do zarzadu ale narazie nie podpisujmy umowy z Dendromem. !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wspolnota mieszskaniowa

Póki co to i tak pewnie mało osób przyjdzie w czwarek a co pokazało ostatnie spotkanie to pewnie znowu się nie dogadamy i tyle będzie z tej naszej wspólnoty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wspolnota mieszskaniowa

Magda co ty w ogóle wygadujesz Semeko ma Większości i super ale wystrczy jeden akt notarialny na bloku żeby zawiąsać zarząd na bloku JEDEN !!!! wybrać sobie na własnym spotkaniu mieszkańców członków zasządu dwój lub trzech i w tym momęcie Dendrom przestaje być waszym administratorem tak mają umowe zkonstrułowaną że to zawiąsania się zarządu podem To Wy Decytujecie Kto będzie waszym Administratorem czy nadal Dendtum czy Marka czy Red pol i z nimi podpisujecie umowe jako zarząd w imieniu lokatorów.
Wystarczy że ktoś z was zarząda od Dendromu Wkląd w Umowe jaką mają podpisaną z Semeko Ale mosze to zrobić osoba która posiada Akt notarialny Ludzie zacznijcie działać po Dendrom do Kopia Red-Polu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wspolnota mieszskaniowa

To prawda, ten gruz może zablokować wentylację, szczególnie tym ludziom na niższych piętrach i grzyb murowany. Nie wolno dokonywać zmian w pionach wg umowy. Ja też słyszałem gruz lecący pionem, mieszkam w klatce B.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wspolnota mieszskaniowa

No własnie z tego co mi wiadomo to ląduje na dole tej wentylacji a potem musi przyjść kominiarz i to odgruzować za co my płacimy bo za darmo tego nie zrobi.A nie jest to tania usługa.O ile jeszcze gdzieś po drodze kawałki tego gruzu sie nie zatrzymają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wspolnota mieszskaniowa

mieszkam w Atlanticu i też słyszałam gruz wielokrotnie. Zastanawiałam się nawet, czy on gdzieś w końcu ląduje i czy ktoś go później wynosi, bo trwało to miesiącami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: wspolnota mieszskaniowa

Możemy zorganizować ale pókico Semeko ma większość głosów ponieważ ludzie nie odbierają aktów notarialnych wiec możemy im zaproponować innego administratora niż DENDROM ale nie wiadomo czy Semeko się zgodzi.I własnie po to jest to spotkanie w czwartek aby powiedzieć co się ludziom podoba a co nie :-) :-)
A po za tym mam pytanie do mieszkańców klatki B czy wy też słyszycie w ciągu dnia jak z 8 pietra leci gruz przez kanały wentylacyjne.Chodzi o pion mniej więcej nad sklepem z ciuchami :-) :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wspolnota mieszskaniowa

a dlaczego dendrom ma byc nasza wspolnotą?

Przeciez jest taki syf na osiedlu ze szok!

Dostalam własnie info o spotkaniu.Absolutnie nie podpisze tego regulaminu. Przeciez mozemy zooorganizowac inna wpsolnotę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Pytanie do Pacyfika ;-)

;-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanie do Pacyfika ;-)

To zapukajcie do drzwi i powiedzcie ludziom to prosto w oczy a nie na forum kazdy odwazny..Myśle ze wystarczy zwrócic uwagę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: Pytanie do Pacyfika ;-)

Tak, być może w klatce A dzieją się podobne rzeczy, ale tym razem i, o zgrozo, kilka razy wcześniej, to klatka b. dokładnie b36.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pytanie do Pacyfika ;-)

Na zabraniu trzeba poinformować sąsiadów z B36 ( i to już nie pierwszy raz!) ze sami tu nie mieszkają!!! Patologia straszna!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pytanie do Pacyfika ;-)

Przepraszam - te imprezy i głośna muzyka do rana to w klatce A .
Mam nadzieję ,że w końcu ktoś zmądrzeje i pomyśli o innych
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Pytanie do Pacyfika ;-)

impreza imprezą raz na ruski rok, wszystko jest się w stanie zrozumieć....ale nieuzasadnione, nie wnoszące żadnych logicznych ciągów wrzaski, powiem szczerze - trochę niepokojące, i dudniąca muzyka, jakby specjalnie na cały regulator, to dla mnie już za dużo. zwłaszcza, że często w niedzielę pracuje. zresztą prawo do odpoczynku we własnym mieszkaniu ma każdy, o każdej porze. lojalnie uprzedzam ...zdaje się lokal b36, że po raz ostatni nie reagowaliśmy bardziej diametralnie niż prośbą.
współczuję również niższym piętrom...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pytanie do Pacyfika ;-)

To samo jest na drugim pietrze w klatce B.
Nie ma soboty bez imprezy a czasami jeszcze i w piątek i to do rana .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Pytanie do Pacyfika ;-)

i to jest konkretny temat do poruszenia na zebraniu, już myślałam,że tylko nam to przeszkadza...
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Pytanie do Pacyfika ;-)

Patologia z 7 znowu ma imprezę...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Deweloper w Pucku (6 odpowiedzi)

Dzień dobry, planuje zakup mieszkania w Pucku i mam pytanie do Was. Czy ktoś może kupił albo...

dom czy mieszkanie??? (423 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

Czy ktoś zna firmę verte invest? (4 odpowiedzi)

Chodzi mi o jakość i współpracę?