Aquasfera cz. II

Nowy wątek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A może karny k... za parkowanie na miejscach uprzywilejowanych???

nie sadze by kogokolwiek oprocz mnie ruszalo to ze sie 'wsciekasz'. Ja jestem wstrzasniety i zszokowany! popieram i gratuluje miana pierwszego osiedlowego czy tam okiennego (jak zwal tak zwal) straznika porzadku. Mimo ze jest to domena bardzo starych blokow to i w naszym sie ktos taki znalazl. Chwala Panu! gratuluje i zachecam do dalszej owocnej pracy! Dzwon na psy od razu jak zauwazysz nieprawidlowosci a nie sie piescisz z bandyctwem! Bez litosci! Co sie bedziesz wsciekac, trzeba dbac o zdrowie! pffff

PS: bluahhahahahaha
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

A może karny k... za parkowanie na miejscach uprzywilejowanych???

I nakleję go sama:)
Przepraszam ale ogarnia mnie wściekłość gdy widzę coś takiego!
Widzę, że nasi "niektórzy" sąsiedzi robią się wygodni...
Widziałam dziś stającą tam ogromna granatową "landarę"... plakietki brak może tylko jakaś reklama....
Więc ponawiam prośbę QueenOfDarkness aby nie zastawiać miejsc uprzywilejowanych!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: A tu cisza i spokój...

przecież jest napisane na rachunku kwietniowym redpolu że opłaty są marcowe, a na zebraniu z marka było omawaiane naliczanie przez nich opłat za jaki miesiąc i do kiedy i wiele innych ważnych spraw.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A tu cisza i spokój...

Czy na rachunkach z Redpolu też macie że stan jest na któryś tam kwiecień? Jak to się będzie miało jak z Marki też dostaniemy rachunek za kwiecień?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: A tu cisza i spokój...

Rozumiem, ale redpol wystawial rachunki za miesiąc wstecz tak jakby, czyli za marzec placilismy zdaje sie do maja (proszę mnie poprawic jesli sie mylę). Jesli bysmy nie zaplacili to tylko na wlasna szkode...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: A tu cisza i spokój...

Bo na tym spotkaniu z Marka ostrzegali że mogą być rachunki i żeby sprawdzić za co to jest. Dlatego się pytam. W Redpolu chciałam zobaczyć rachunki ale niestety nie pokazali mi ich...i to już jest troche podejrzane kazali umówić się z szefem bo one pokazyważ takich rzeczy nie mogą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: A tu cisza i spokój...

No oczywiscie, ze tak, przeciez lałam wodę, grzałam itp...skąd takie pytanie jeśli mozna podpytać?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: A tu cisza i spokój...

Zapłaciłam;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: A tu cisza i spokój...

Zaplacilismy. Bo to byl rachunek za marzec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: A tu cisza i spokój...

Hej,

a zapłaciliście za rachunek REDPOL które były w skrzynkach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: A tu cisza i spokój...

rozliczenia beda w skrzynce w czwartek lub w piatek....dzwonilem i pani powiedziala ze juz na dniach beda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: A tu cisza i spokój...

Ni ma jeszcze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: A tu cisza i spokój...

A czy sa juz rozliczenia m-czne z Marki? Pytam, bo nie mieszkam w bloku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: A tu cisza i spokój...

pewnie jeszcze nie działa, bo nie było czasu żeby je założyć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A tu cisza i spokój...

Jakoś ostatnio forum ucichło....???
Miło byłoby gdyby inni mieszkańcy tez mieli do niego dostęp do takiego forum jeśli już działa.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II wentylacja

A co z tym wspólnym forum wspólnowy o którym mowa była na nieformalnych zebraniach? Zpstało założone?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Aquasfera cz. II wentylacja

Hej Wszelakie usterki zgłaszajcie chodziażby mailowo lub tel do "Marki" ja zgłosiłem swój problem z domofonem i działa
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II wentylacja

My mamy to samo ale w łazience, tak raz na jakiś czas... nie da się z tym nic zrobić bo przecież nie pojdę do sąsiada i nie powiem by nie palił u siebie w domu, otwieram okno i przestaje czuć dym :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II wentylacja

moi drodzy, ja z innej beczki: w mojej kuchni z okapu kuchennego "wchodzi do mieszkania" dym nikotynowy. Być może ktoś pali papierosy używając wyciągu kuchennego, albo też sama wentylacja nie działa poprawnie. Czy ktoś ma podobne problemy w mieszkaniu z przykrymi zapachami, co o tym sądzicie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie kupić mieszkanie?? (35 odpowiedzi)

Chciałabym kupić mieszkanie w Gdańsku.. Które dzielnice polecacie, a które odradzacie i...

Dobry i sprawdzony deweloper?? (16 odpowiedzi)

Witam. Zamierzam kupić mieszkanie w Gdańsku "Nowe" . Jakiego byście polecili sprawdzonego...

Deweloper w Pucku (6 odpowiedzi)

Dzień dobry, planuje zakup mieszkania w Pucku i mam pytanie do Was. Czy ktoś może kupił albo...