Aquasfera cz. II

Nowy wątek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

oj tam, do odważnych świat należy :) jak się odezwiesz do sąsiadów na klatce to nie dość, że nie nastrzelają po pysku to jeszcze może się taka znajomość całkiem fajnie rozwinąć. Z własnego doświadczenia szczerze polecam ;) No i kwiatki będzie miał kto podlać, jak wyjedziesz, będzie też gdzie dziecko podrzucić, kiedy zajdzie taka potrzeba. Same plusy :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Aquasfera cz. II

Witam sąsiadów :)
Też mieszkam w kl. B na 4 piętrze
Widzę, że łatwiej tutaj o kontakt niż na klatce :)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Aquasfera cz. II

tzn gdzie dokladnie? na dole..?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

A co powiecie na imprezę noworoczną w naszym akwarium na dole? Zawsze to raźniej niż w domu a i zintegrować się można :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: Aquasfera cz. II

My już po odbiorze;) wszystko poszło bezproblemowo;) winda będzie czynna najprawdopodobniej na początku stycznia,pozdrawiam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

17 Grudnia był odbiór bloku, teraz dwa tygodnie uprawomocnienia i można mieszkać, do nas dzwonili wczoraj że można odebrać resztę kluczy. Więc trzeba zmienić wkładkę co bardzo polecam i można wnosić graty..pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Jarek&Marta,witajcie;) Chcecie wprowadzić się do końca roku? Będzie to już możliwe(to znaczy jest już pozwolenie na zamieszkanie)?Do zobaczenia !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Winda jest na pewno :) Tylko pewnie jeszcze nie ma odbioru. To samo było w pierwszym budynku... ta firma co podbija windę jest strasznie nie rychliwa :) Ale przypuszczam, że lada chwila dopuszczą ją do użytkowania :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Aquasfera cz. II

Nie ma windy?! Mamy mieszkanie na 7 piętrze! a odbiór 20 grudnia :| Wiadomo kiedy winda się pojawi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Dozobaczenia na 4-tym :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

My odebraliśmy mieszkanie 6 grudnia. Prace trwają i do końca roku chcemy się wprowadzić. Poszliśmy na ugodę przy odbiorze i naprawili nam drobne poprawki następnego dnia. Najbardziej jednak wkurzyli mnie z tym, że nie ma windy!! Pomimo tego wszystko wygląda na ok. Dwóch fachowców było już w mieszkaniu i nie zgłaszali uwag.
Pozdrawiam i do zobaczenia na 4 piętrze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Zadzwonili do Mnie po 2 dniach ze naprawili,ale Ja wyjeżdżam i teraz nie mam czasu,gorący okres w pracy,wiec Ja w Nowym Roku odbiorę.Generalnie Oni maja na to 14 dni.Ale wiadomo dla Nich liczy sie statystyka.Nie dajcie sie zrobić ze odbieracie klucze a w protokole w uwagach nie ma nic...Tylko na osobnej kartce spiszą.Dlatego Ja nie odebrałam..! Dla niektorych wazne jest zeby juz remontowac wiec mogą odbierać i działać:) Powiem tylko ze te balkony są super,(patrzcie na wylewkę na balkonie czy sie nie kruszy). Tyle swiatła w mieszkaniu wow mimo Mojej kawalerki :) Wow okna z pochłaniaczami wilgoci i mechaniczna wentylacja.Polecam aquasferkę!!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Aquasfera cz. II

Aniu! a ile się w związku z tym przeciągnie odbiór?To znaczy ile będzie trwała naprawa tych niedociągnięć ze strony dewelopera?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Hej.Jestem po odbiorze,nie przyjelam mieszkania,kilka brakujacych szczegółów.Np brak kontaktu telefony stacjonarnego.Zarysowany próg od drzwi,odpryski farby na barierce od balkonu.Właczniki mialy byc wg Mojego projektu na innej wysokości.Patrzcie na wszytko.Czy drzwi sa dobrze wstawione,itd W Moim wc ktos sobie kupe zrobił i zostawił syf.Okna czy są szyby bez zarysowań. Nie przyjełam mieszkania!!Aha Oni jeszcze nie oddali budynku,maja dopiero termin na 17 grudnia.A potem 2 tyg uprawomocnienie.Pamietajcie ze jak dostaniecie klucze to sa juz koszty za mieszkanie a dopoki nie ma pozowlenie na zamieszkanie (nie mozna zamieszkac ale mozna remontowac) jest to wydana kasa w błoto-mówie o ogrzewaniu,wodzie.Bo do tego czasu (do kiedy odbierzecie M)to developer utrzymuje mieszkania.Co jest korzystne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Aquasfera cz. II

Ja mam jutro 11 grudzien.Tam ktos wyzej albo nizej w poscie napisał na co zwracac uwage.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Witaj Ania:)
Mam pytanko jak przebiegały Wam odbiory?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bodzio Meble

Ty placisz pół i Oni pół. U mnie wyszlo 1.011 a mam 29metrow.Czyli po 500.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bodzio Meble

Dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Jarek & Marta witajcie ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Aquasfera cz. II

Witam,podłączamy się do rozmowy. Odbieramy mieszkanie w Pacific 10 grudnia, też będziemy mieszkać na 4 piętrze. Mam nadzieję, że dogadamy się jako sąsiedzi:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobry i sprawdzony deweloper?? (16 odpowiedzi)

Witam. Zamierzam kupić mieszkanie w Gdańsku "Nowe" . Jakiego byście polecili sprawdzonego...

Deweloper w Pucku (6 odpowiedzi)

Dzień dobry, planuje zakup mieszkania w Pucku i mam pytanie do Was. Czy ktoś może kupił albo...

dom czy mieszkanie??? (423 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...