klient - opinia (1) Można się przyczepić do trzech rzeczy: 1. Każdy prysznic ma inną temperaturę... klient Renata - opinia (1) Ceny za zajęcia nauki pływania na basenie duże, z każdym semestrem są... Renata Aleksandra - opinia (1) Idealne miejsce na zapoznawanie niemowlaka z pływaniem. Znakomite rozwiązania... Aleksandra
Adam - opinia (1) bardzo fajne miejsce polecam gorąco Adam Szymon - opinia (1) Fajny nowoczesny basen. Ratownicy i instruktorzy bardzo pomocni. Niestety... Szymon Omijać szerokim łukiem (1) Najgorsza obsługa na świecie.. brak szacunku of małolat na recepcji jak... Niezadowolony klient Wspaniały obiekt i obsługa. (1) Byłem dzisiaj 114 raz na basenie warunki super obsługa wspaniała recepcja... Bronek slaba obsluga (2) Fajny obiekt z potencjałem ale obsługa bardzo niemiła, kierownik bądź... Karola Trenerzy niekompetentni - odradzam (2) Standard basenu - ok. Kompetencje nauczycieli pływania - porażka. Nie wiem z... mama Nieszanowanie klientów (1) Korzystam z basenu od kilku miesięcy, za indywidualną naukę pływania płacę 75... Maria bardzo fajny basen w trójmieście (1) Korzystałam z wielu basenów i śmiało polecam aquastację. Syn ma w tym samym... Agnieszka Instruktorzy i ratownicy niemili dla klientów (1) Część instruktorów jest niemiła i niekompetentna dla klientów. Ratownicy... Stały klient Drogo, slaba organizacja (1) Mozebyc, jednak system rezerwacji i cena za usluge pozostawie wiele do zyczenia maks Uwaga na parking w Alchemii. (3) Teoretycznie jest darmowy do dwóch godzin. W praktyce nie. Jeśli pojawi się... Grzegorz Fatalnie (1) Obsługa za każdym razem przekazuje inne informacje. Przy płatności za karnet... D Basen Alchemia - aquastacja (1) Znajduję dotychczasowe oceny mocno zaniżone. 54 lata, zawodowy nurek, ponad... Franciszek Bossak drogi bilet i niedogodności w standardzie (1) Pierwszy raz zabroniono mi wejścia do basenu i zajęcia toru pływackiego,... Aga OK ALE BEZ SZALEŃSTWA (1) Żaden high life ale OK strefa saun taka sobie Ghee Obsluga fatalna (3) Baseny i sauny swietne, calkiem czysto widac ze ekipa sprzatajaca robi co... ..... Okropna obsługa, facebook i papierosy (3) Jestem stałym klientem, od miesiąca marzec przemykałem oczy na kilka rzeczy:... Anonim