Reanimacja (1) Niedawno kupiłem auto jakie mi się marzyło - bmw e36, niestety tuż po zakupie... Marcin Po pierwszym spotkaniu oceniam jako pełny profesjonalizm (1) od 2008 roku byłem stałym klientem serwisu VW Plichta na Szadółkach. Były... Tadeusz Mega pozytyw (1) Witam, w polecam warsztat Pana Ariela! Pełen profesjonalizm, bardzo szybka... Michał
Turbowymiana :) (1) Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat. Wymiana turbosprężarki oraz... Grześ Rzetelna i profesjonalna obsługa (1) Od dłuższego czasu szukałam najlepszego warsztatu od spraw elektrycznych.... Małgosia Paweł - opinia (1) Warsztat zasługuje na solidny pozytyw. Mechanicy mają sporą wiedzę na temat... Paweł Mycie z kuponem (2) Zakupiłam kupon na pranie wnętrza auta.Pakiet max.Miałam wyjść... Marzena Prawdziwi mechanicy! (1) Moja współpraca z tym warsztatem zaczęła się dlatego, że mój samochód... Mirek Pozytyw (1) Bardzo miły i rzeczowy kontakt zarówno telefoniczny, jak i na miejscu. Szybka... Piotrek Madzia (1) Naprawa przebiegła szybko, sprawnie, koszt usługi oceniam na niewygórowany.... Madzia Solidnie, fachowo i uczciwie! (1) W autku brakowało mocy, gasło, szarpało i zapalała się kontrolka silnika i... Agnieszka Uczciwy warsztat (1) Może i zeszło chłopakom kilka dni ale autko zrobione jak należy: remont... Koleś Klient (1) Odwiedziłem ten warsztat z polecenia, jestem bardzo zadowolony, zrobili... Klient zioom - opinia (1) Witam korzystalem juz tez kilkukrotnie z tej firmy bardzo uczciwa firma... zioom Magda P. (2) Polecam dosłownie wszystkim tych Panów!!! Począwszy od faktu iż są naprawdę... Magda P. Zbyszek Kropidłowski (1) Polecam.Obsługa warsztatowa na poziomie, znają się na rzeczy.Naprawa wykonana... Zbyszek VW SHARAN (1) Z POLECENIA ZNAJOMEJ ODWIEDZIŁEM SKORZYSTAŁEM Z USŁUG ARAUTO Z CZEGO JESTEM... LESZEK Oni są cudowni (1) Dziś odebrałam auto z warsztatu,miałam z nim duży problem. Wczoraj samochód... Ania Moja opinia (1) Jakiś rok temu robiłem u nich auto, spodobała mi się obsługa,wszystko... Krzysiek ASTRA H (1) Znają się na tym co robią , zawsze naprawione i oddane w terminie ,... Piotr