Greg - ocena (1) Nie polecam usług tego warsztatu. Warsztat ktory zajmuje się od lat wtryskami... Greg ... - ocena (1) Obsługa na wysokim poziomie tanio szybko i skutecznie bardzo polecam ... Juliusz - opinia (1) Spoko warsztat, jak ustalone tak zrobione. Szybko i na czas. Polecam Juliusz
Waldek - opinia (1) Wymieniałem przewody hamulcowe w moim aucie warsztat Arauto spisał się,... Waldek Kamil - opinia (1) Obsługa w tym warsztacie jest bardzo przyjazna i kompetentna. Naprawa ok.... Kamil Całkiem szybka naprawa (1) Serdecznie polecam ten warsztat. Warty polecenia panowie szybko spirali się z... Mateusz Para (1) Zaprowadzilismy do nich samochód na wymianę oleju i na przegląd. Powiedzieli... Para Napinacz (1) Miałem problem z głośną praca silnika w moim Fordzie Focusie. Przyjechalem do... Kewin polecam (1) Po pierwsze nalezy powiedziec że konkretnie i rzeczowo. Od samego początku da... Bartek Remont 2.0 tfsi (1) Ponad rok temu remontowałem tutaj silnik 2.0tfsi w moim passacie. Dziś... Robert Warsztat z pasją i wiedzą (1) Skorzystalem pierwszy raz z uslug tego warsztatu, z polecenia znajomego i to... Heniu Wielki zawód (1) Niestety nie polecam tego serwisu. W styczniu wymieniłam za diagnoza... Rsz Szybko i konkretnie (1) Szybka i fachowa obsługa. Samochód poczekał 2 dni w kolejce do "kanału", jak... Tomek uciekac!!!! (1) Nie polecam z całego serca jak kolega wyzej opisał zero kultury... Jarosław Naprawa mojego samochodu była bardzo droga (1) Naprawa mojego samochodu była bardzo droga bo kosztowała tyłe ile proponował... Robert Winnicki Stały klient (1) Właściciel ma dobre podejście do klienta, potrafi doradzić, widać pasje i... P Zadowolona klientka (1) Polecam wszystkim tym, którzy mają kłopot z autem a inni mechanicy... Agnieszka Szybka naprawa (1) Polecam wszystkim ten warsztat, doskonały kontakt, suuper doradzają. Polecam Marcin Super warsztat (1) Polecam ten warsztat, super kontakt, szybka naprawa. Polceam Klient Tyle dobrych opinii na internecie, a my jesteśmy zawiedzeni (1) Skorzystaliśmy z tego warsztatu z polecenia. I bardzo się zawiedliśmy.... K