Polecam (1) Robię u nich auta już od jakiegoś czasu, m.in. był wykonany kapitalny remont... Janusz Stały klient (1) Od roku serwisuje auto w tym warsztacie. Naprawy, które zostały wykonane w... Zbyszek Polecam (1) Przyjechałem do warsztatu na wymianę filtrów i oleju, wszystko poszło bardzo... Sebastian
Polecam (1) Do warsztatu Arauto przyjechałam z problemem elektryki w moim samochodzie.... Katarzyna, Audi A4 Zadowolona klientka (1) Do warsztatu Arauto przyjechałam z nabiciem klimatyzacji, okazało się że... Paulina Vectra B (1) Witam Polecam warsztat, ceny na przyzwoitym poziomie, dzwonią do klienta gdy... Krzysztof Naprawa mojego samochodu (1) Usługa wykonana poprawnie, samochód działa jak należy. Jednym słowem polecam. Arnold Dobry warsztat, fura działa :) (1) Naprawa jak zawsze szybka podobnie jak moja fura po naprawie. Wszystko super,... Łukasz Szybka naprawa (1) Naprawa szybka i solidna, miałem problem z odpalaniem, należało zregenerować... Remigiusz Naprawa (1) Polecam warsztat..... wszystkie usterki naprawione szybko i sprawnie.... Piotr Naprawa audi a6 (1) Do Arauto trafilem z powodu klopotow z odpalaniem. Zostawiłem samochód,... Sylwester Dobra naprawa (1) Miałem problem z moim oplem, był słaby a i do tego kopcił strasznie.... Jurek Dziękuje za pomoc (1) Jestem bardzo wdzięczny Panom z Arauto. Wczoraj w drodze z Krakowa do Gdyni... Adam Octavia 1,9tdi (1) Byłem w innych warsztatach z moją skodą octavią 1,9tdi, problem dotyczył... Paweł Kuna Brak auta i taki problem... (1) Jestem stałym klientem w tym warsztacie, z czego jestem zadowolony. Ostatnio... Krystian Serwis godny polecenia (1) Wizyta w Arauto była dla mnie sporym zaskoczeniem - profesjonalna obsługa,... szymon_kowalski O to chodzi (1) Jestem bardzo zadowolona z naprawy. Moje audi odmówiło współpracy zatrzymując... Małgorzata Gorąco polecam każdemu taki warsztat (1) Bardzo długo szukałem warsztatu w którym dokonano by korekty luzów zaworowych... Marcin D. Jestem zadowolona (1) Jestem zadowolona z naprawy,w moim odczuciu są dobrzy i przede wszystkim... Agnieszka Polecam ten warsztat (1) Bardzo polecam warsztat Arauto. Znalazłam go za pośrednictwem tego portalu,... Paweł