Grażyna - opinia (3) Właścicielka przy sprzedaży vouchera za kilkaset zł miła, natomiast przy... Grażyna Emi - opinia (1) Bosko:) ! Pełny profesjonalizm. Relaks i odprężenie. Polecam Emi relax na 100% (1) genialne spa! Wybrałam się z mężem na walentynkowy pakiet relaxujący. W skład... Marysia
Pakiet dla dwojga (1) Otrzymaliśmy z mężem zaproszenie do Arcadii na pakiet zabiegów dla dwojga.... Paulina cudowne 50 minut!!! (1) Prezentem urodzinowym dla mojej przyjaciółki a przy okazji i dla mnie był... AniaM BAJKA!!! (1) Cudownie wykonywane masaże, w rękach pani Anety czułam się jak w niebie:-) Za... Agata profesionalistki (1) Naprawde mila i profesionalna obsluga wyszedlem nowo narodzony a naprawde... damian Masaż- Polecam (1) Dostałam na urodziny bon upominkowy do wykorzystania w Arkadii. Zdecydowałam... Klientka Masaż- Polecam (1) Dostałam na urodziny bon upominkowy do wykorzystania w Arkadii. Zdecydowałam... Klientka Bardzo polecam. (1) Byłam tam kilka razy i za każdym razem było równie miło, przyjemnie i... Adria Masaż klasyczny kręgosłupa (1) Super wykonany , wystrój , atmosfera wszystko jak najlepszym porządku.... Ewa Masaż (1) Masaż super wykonany i bardzo starannie , wystrój super, atmosfera bardzo... Ewa Makijaż (1) byłyśmy z koleżanką na andrzejkowym Makijażu. Wyszło bajecznie:) Pani... Natalia Rewelacja! (1) Wybrałam się tam niedawno i nie zawiodłam! Profesjonalne podejście do... Daniela Rewelacja! (1) Wybrałam się tam niedawno i nie zawiodłam! Profesjonalne podejście do... Daniela Polecam zabiegi: BHS oraz ultradzwięki (1) Zabieg BHS ujędrnia ciało i przyspiesza efekty ćwiczeń na siłowni. Efekty są... Stała klientka Polecam zabiegi: BHS oraz ultradzwięki (1) Zabieg BHS ujędrnia ciało i przyspiesza efekty ćwiczeń na siłowni. Efekty są... Stała klientka Godny polecenia (1) W kwietniu wykupiłam karnet na zabiegi masażu próżniowego, efekty są naprawdę... jula_80 Gorąco polecam fale radiowe!!! (2) Jestem stałą klientką Arcadii SPA, skorzystałam z serii 10 zabiegów fal... Helena Kasia - opinia (1) Pani Anetka robiła mi paznokcie u rąk u stóp i jestem bardzo zadowolona miła... Kasia