Kinga i Robert - opinia (1) Polecamy Art.Studio Rumia. Firma rzetelna, w pełni profesjonalna i godna... Kinga i Robert Natalia - opinia (1) Najlepsza ekipa z jaka kiedykolwiek miałam odczynienia! Solidna, dokładna,... Natalia Ola Małachwiej - opinia (1) Serdecznie polecamy każdemu, komu zależy na jakości wykonania, profesjonalnej... Ola Małachwiej
Tomasz - opinia (1) Polecam. Pełen profesjonalizm. Doskonały kontakt. Nienaganne wykonanie. Tomasz Grzegorz - opinia (1) Kontakt i wybór firmy ArtStudio z Rumii do realizacji zabudowy aneksu... Grzegorz Anna Gawron - opinia (1) Obsługa na najwyższym poziomie. Miła, bardzo dbająca o klienta, kompetentna.... Anna Gawron Szymon Janiszewski - opinia (1) Obsługa i doradztwo bardzo profesjonalne w zakresie projektu jak i... Szymon Janiszewski Dominika Baran - opinia (1) Wszystko ok, miejsce godne polecenia jeśli ktoś ceni sobie jakość Dominika Baran Luiza - opinia (1) Polecam wszystkim Art. Studio. Profesjonalne podejście do klienta, pełne... Luiza Słowik Marek - opinia (1) Posiadam kuchnie wykonaną przez art.studio od 4 lat, po tym czasie mogę w... Słowik Marek Kuchnia Banino (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni! Od samego początku czuliśmy ze współpraca z art... Klaudyna B Solidne i profesjonalne wykonanie oraz obługa (1) Meble do kuchni i zabudowa zaprojektowana i wykonana z najwyższa starannością... Agnieszka Ewa Dzikowicka - opinia (1) Gorąco polecam firmę Art.Studio jest to już trzeci projekt kuchni wykonany... Ewa Dzikowicka Kuchnia Leźno (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z każdego etapu współpracy z Art Studio. Od... Marek Tylko ArtStudio (1) Jestem świeżo po montażu mojej wymarzonej kuchni, który trwał tylko dwa dni.... Edyta Rewelacja polecam!! (1) Polecam wszystkim, którzy marzą o pięknej kuchni, perfekcyjnym wykonaniu w... Gosia Solidna firma- Polecam (1) Witam Trafiłam do Art.studio z polecenia; robili meble koleżance z pracy już... Ania0 Art Sudio - polecam (1) Korzystałam z usług Art Studia przy zabudowie kuchni oraz łazienki.... Joanna Art Studio Rumia (1) Firmę Art Studio Rumia polecam bezdyskusyjnie.Terminowość,profesjonalizm,... Katarzyna Art.Studio - bardzo polecam! (1) Art.Studio - producent mebli to firma godna polecenia, bardzo rzetelna.... Halina