Ania - opinia (1) Od kilku lat bardzo drażniły mnie opadające powieki. Pół roku temu... Ania LASEK - korekcja wzroku -5 do 0! (1) W kwietniu 2019 miałem wykonywany zabieg LASEK, po dłuższym zastanowieniu,... Michał Plastyka powiek - naprawdę warto (1) Dwa miesiące temu miałam rozszerzony zabieg plastyki powiek. Efekt wymarzony.... Anna
Anna - opinia (1) Dziś mija miesiąc od mojego zabiegu. Zycie bez okularów jest o wiele... Anna Gorąco polecam laserową korekcję w ArtLife (1) W październiku zeszłego roku zdecydowałem się na wykonanie zabiegu laserowej... Szymek Stanowczo odradzam. (2) Zabieg laserowej korekcji wzroku przeszedłem w Artlife ponad rok temu (metoda... Jan Zac Polecam (1) Dokładnie dzisiaj mija 6 miesięcy od zabiegu, największym problemem było... Paweł Polecam życie bez okularów (1) Dziś mija tydzień od mojego zabiegu. Życie bez okularów jest o wiele... Joanna Lepsza jakosc zycia (1) Jestem rok po laserowej korekcji wzroku. Zmienilam zycie na bardziej... Maria SBK Lasik (3) Bardzo dobra opieka od początku do końca zabiegu włącznie z... Sergiusz Polecam! (1) Polecam!!:)szybko i bezboleśnie, widzę bardzo wyraznie, bez porownania do... martyna245 polecam (1) Polecam, zlikwidowali mi wadę -5,5. karol000 Bardzo polecam (1) Jeszcze raz dziękuję. Bardzo miła i sympatyczna atmosfera. Profesjonalne... Robert Dziękuję (1) Polecam każdemu i już poleciłem kilku znajomym osobom, robiłem zabieg w 2014... Franciszek Podziękowania! (1) Podziękowania! Przede wszystkim chciałbym podziękować za profesjonalne... Marcin Prawdziwa Lepsza Jakość Życia (1) Polecam z czystym sumieniem ARTLIFE . 21 lipca miałam zabieg i wada jaką... Joanna Cieszę się ostrym wzrokiem (1) 29 kwietnia miałem zabieg metodą SBK LASIK, wada krótkowroczność -4,75 i... Joanna Polecam szcerze - dzięki zabiegowi mam wymarzoną pracę! (1) Dzięki zabiegowi, któremu poddałem się w Tej placówce mogę wykonywać zawód ,... Adam z Gdańska Bardzo dziękuję dla całego persobnelu a w szczególności pani dr ewie lange za to że moje życie wygląda teraz jak bajka:):) (2) Polecam każdemu ta klinikę z całego serca wspaniała opieka pani doktor ewa... EMILIA Joanna - opinia (1) Wszystkim , którzy ciągle się wahają z podjęciem decyzji o zrobieniu... Joanna