Asia Hoanmy

Bistro

Gdańsk, Piastowska 97

Jak zwykle pysznie (1) Co tu dużo pisać - jedzenie pyszne, różnorodne i świeże. Jesteśmy stałymi... Stali klienci Smacznie i dużo (1) Jedzenie tutaj jest bardzo smaczne, a porcje są wręcz ogromne (zawsze kończy... Karola Polecam! (1) Pyszne jedzenie, z oryginalnych składników, duże porcje, przystępne ceny!... Azja
Polecam zdecydowanie (1) Przez 10 lat w Warszawie stolowalem się w naprawdę w wielu miejscach tego... Kamil Super! (2) Polecam bardzo mocno. Jedzenie świetne, porcje duże, obsługa miła i fachowa.... banqu Smaczne , polecam (1) Ogolnie racja , nie zawsze zamowienie jest kompletne , zdarzają sie pomyłki ,... michal Tylko dla zdesperowanych (2) Przede wszystkim obsługa restauracji prawie wcale nie rozumie po polsku.... Orti Niezmiennie od początku istnienia. (1) Jesteśmy stałymi klientami i pod względem jakości jedzenia nic się nie... Marcin Super smacznie i za rozsądną cenę (1) Jadłam tam drugi raz, porcje są ogomne, nie do ogarnięcia. Panowie prowadzący... kaska Asia Hoanmy (1) Smacznie, szybko, duzo i w rozsadnych cenach :) wielokrotnie bywamy z rodzina... Agata Smaczne Miejsce (1) Korzystaliśmy już kilkukrotnie. Jedzenie bierzemy zawsze na wynos - jest... Gosia Świetne jedzenie w logiv=cznej cenie (1) Polecam wszystkim miłośnikom kuchni azjatyckiej Ceny bardzo przystępne... Prof Stale tu wracam! (1) W Asia Hoanmy byłam już kilkukrotnie. Pierwszą wizytę wspominam bardzo dobrze... P. Bardzo Dobre jedzenie (1) Obsługa była trochę nieogarnięta i na jedzenie trzeba było poczekać, ale to... R. Stali klienci - po wielu próbach (1) Próbowaliśmy wielu azjatyckich kuchni w Trójmieście. Jednak tutaj wracamy i... Magda Super punkt. Będę tu częściej jadać. (1) Nawet nie wiem kiedy to pod samym nosem wyrósł mi ten azjatycki bar. Byłam tu... werty Jakość jedzena świetna!!! (1) Stołowaliśmy się w niejednym lokalu z kuchnią azjatycką. Bar na Piastowskiej... Nos Smacznie i niedrogo (1) Miejsce polecam osobom, które chcą smacznie zjeść za rozsądne pieniądze i nie... Gość petarda (1) mimo ze to bar, jedzenie o wiele smaczniejsze niz w restauracjach azjatyckich... bokobrody azjata Na prawdę dobre i świeże! Polecam! (1) Byłam tam już kilka razy, bo to jedyna opcja poza pizza w tej okolicy i się... Kasia