Astar

Szkoły językowe

Gdynia, Władysława IV 59

Mania - opinia (1) Najlepsza szkoła językowa, jaką udało mi się znaleźć. Maja różne kursy, różne... Mania Basia - opinia (1) Angielski z nimi, to czysta przyjemność. Cieszę się, że zapisałam się własnie... Basia warto (1) Przyjemna nauka w dobrej cenie. Jestem bardzo zadowolona. Atmosfera jest... Lilia
Pozytywne zaskoczenie (1) Polecam!! Naprawdę cieszę się, że zdecydowałam się na naukę w tej szkole.... Klaudia Polecam! (1) Jestem pozytywnie zaskoczona tym jak dobrze zdalam egzamin! Naprawdę gdyby... Nikola Warto się zapisać! (1) Nigdy nie żałowałam tego, że zapisałam się akurat do szkoły Astar. Dlatego,... Moni Bardzo przyjemnie:) (1) Jestem zadowolona z kursu. Wczesniej chodzilam do jednej ze znanych sieci... Anna polecam (1) Wspaniała szkoła językowa :) 25 letnie doświadczenie jednak robi swoje! :)... anna Wspaniała szkoła. (1) Wspaniała szkoła. Bardzo dobrzy lektorzy, dużo się nauczyłem. sant opinia (3) Nie uczęszczałem do Astara, ale widząc opinie w internecie podejrzewam że to... Ja super szkoła (1) jestem bardzo zadowolony z kursu, Pani Magda rewelacyjna, trzymala reke na... Tomek polecam norweski - p. Tomek (1) Uczęszczałam w sem. jesiennym na norweskim i z czystym sumieniem polecam pana... maua Magdalena - opinia (1) Bardzo dobra szkoła. Ja uczę się w niej norweskiego od września ale mam... Magdalena Szkoła językowa do której warto się zapisać. (3) Bardzo dobra szkoła językowa. Przystępne ceny, można uzyskać wysokie rabaty... stp polecam (1) Byłam tam w zeszlym roku na kursie. Jestem bardzo z niego zadowolona. Ola Bardzo dobra szkoła. (4) Szybko i skutecznie nauczyłem się tam języka norweskiego. Elpino polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w kursie. Podniosłam swoje... Maja a więc tak (1) chodze do tej szkoly od tego roku szkolnego na zajecia z norweskiego i... kakakaka Świetna szkoła (2) Po różnych doświadczeniach z nauką języków obcych trafiłam do tej szkoły i... monika słaby poziom (1) Chodziłam do Astar-u na lekcje angielskiego przez 4 lata. Niewiele się... Dorota