Atopowe zapalenie skóry

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko
Kobietki ratujcie..
od zawsze jestem alergikiem, ale w ciąży atopowe zapalenie skóry mnie dobije! Szczególnie w zgięciach rąk i nóg nie daję rady, w nocy przez sen się rozdrapuję.. Lekarze są bezradni nic mi nie pomaga, a nawet maści zapisane pogarszają sprawę. Może macie jakieś rady ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: atopowe zapalenie skóry

A co stosujesz? Czego próbowałaś? Miałam problemy skórne w dzieciństwie, przez 10 lat, więc wiem, o czym mówisz. Moje dzieci też miały alergie skórne, ale wyrosły z nich znacznie wcześniej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: atopowe zapalenie skóry

Dostałam maści ze sterydami przed ciążą teraz jest po nich gorzej zresztą w ciąży ich używać niby nie można jedyne co mi troszkę pomaga to clotrimazolum ale też bez super rewelacji.. mam dość :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: atopowe zapalenie skóry

Clotrimazolum to maść przeciwgrzybiczna. Stosowałam kiedyś u dziecka maść Elidel - to jedyna niesterydowa maść, bardzo skuteczna na AZS.

http://bazalekow.mp.pl/leki/item.html?id=21433#info

A próbowałaś zmienić dietę? Środki myjące, piorące? Kąpałaś się może w krochmalu lub roztworze kalium? Może to pomoże?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: atopowe zapalenie skóry

Zaczęłam już nawet prać rzeczy w płynie dla dzieci.. Nie próbowałam, a w ciąży można w takich rzeczach się kąpać ? mój lekarz twierdzi, że ta maść jest za silna..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: atopowe zapalenie skóry

Za silna? Mojemu dziecku lekarz zalecił posmarowanie twarzy, bo jako jedyna nie zawiera sterydów. Zajrzyj do linku, w ulotce na pewno jest podane czy można stosować w ciąży. Natomiast krochmal na pewno nie zaszkodzi, to przecież mąka ziemniaczana, a w kalium kąpie się niemowlęta.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: atopowe zapalenie skóry

Możesz jakoś przybliżyć te kąpiele? mam wsypać mąkę ziemniaczaną do wanny ? może głupie pytanie, ale co poradzić hehe. dziękuję za odpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: atopowe zapalenie skóry

Ja kąpałam dzieci w krochmalu, jak miały mocną wysypkę na skórze. Czyli gotowałam wodę w garnku, dodawałam kilka łyżek (4-5) mąki ziemniaczanej rozmieszanej w małej ilości zimnej wody, wlewałam do wrzątku i mieszałam do ponownego zagotowania (jak kisiel) i potem do wanny. Może złagodzi Twoje zaognione miejsca w zgięciach?
A próbowałaś emolientów do kąpieli? Np. Oilatum?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: atopowe zapalenie skóry

Dziękuję za rady, na pewno skorzystam. Używam mydła z tej firmy niestety nic nie daje. Skąd takie paskudztwa się biorą.. najgorsi są ci super lekarze którzy rozkładają ręce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: atopowe zapalenie skóry

Generalnie dermatologów mam za... konowałów - przepraszam, ale latami mama ciągała mnie od lekarza do lekarza i żaden nie potrafił pomóc: maści, ziółka, inne zalecenia... Nic nie pomagało. W końcu po prostu z tego wyrosłam. Ale wiem, jak boli, bo też miałam zmiany w zgięciach :(

Emolienty u moich dzieci też nie przynosiły efektów, za to ściśle przestrzegana dieta - jak najbardziej, no ale tu trzeba wiedzieć, co wywołuje alergię.

Spróbuj może zwykłego mydła, nieperfumowanego, bodajże Biały Jeleń jest dla alergików. Nie smaruj skóry balsamami, tylko spróbuj parafiną, świetnie natłuszcza, nie uczula.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: atopowe zapalenie skóry

Póki co jest co raz gorzej.. muszę iść do apteki kupić kwas borny ponoć dobry do przemywania.. zaczyna roznosić się na nogi ramiona. Zastanawiam się nad pójściem do dermatologa, ale moja lekarz rodzinna twierdzi ,że on nie pomoże. I jak tu nie zgłupieć..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: atopowe zapalenie skóry

Oj , współczuje! znam ten ból. niestety brak mi innych pomysłów niż koleżanki powyrzej napisały. Trzymaj się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: atopowe zapalenie skóry

mąż ma łuszczyce i smaruje skórę balsamem Xerial 50 zdaje się. ale jest on dosyć drogi ...chyba. Sprawdź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: atopowe zapalenie skóry

ja również polecam Xerial jest super :) ja kupuje w necie w gemini lub zawiszy i 500ml wychodzi tyle co w aptece 200ml

i do tego dietka :) powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: atopowe zapalenie skóry

Może spróbuj maści Protopic, ona jest na atopowe zapalenie skóry.
Mi ją zapisała dermatolog, po stwierdzeniu, że nie wie właściwie co mi jest i mam spróbować tej maści. No i pomagało.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: atopowe zapalenie skóry

Witam! Moja córka ma 1,5 roku i praktycznie od urodzenia ma problemy ze skóra. To powoduje ze się okropnie drapie i ma dziwne zmiany na skórze raz ustępuja a czasami saczy sie z nich paskudnie. Dermatolodzy, kropelki, maści, kremy, mało co potrafi jej pomóc, co sprawia że jestem bezsilna i nie mogę patrzeć jak cierpi.

Znajoma poleciła mi zajęcia dla dzieci i niemowląt w basenie SOLANKOWYM, który jest przeznaczony dla dzieci z atopowym zapaleniem skóry ( ale także dla dzieci z astmą, otyłością i wadami postawy ) Zajęcia są prowadzone w małych grupach max 8 osób, opiekunowie mogą towarzyszyć dziecku bezpłatnie :)

Polecam gorąco bo zajęcia są prowadzone przez doświadczonych rehabilitantów a mojej Amelce znacznie poprawia się stan jej skóry.
Ośrodek Terapii, Edukacji i Aktywizacji Sportowej w Sopocie, ul. Bitwy pod Płowcami 67
tel. 539-621- 647
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: atopowe zapalenie skóry

Moja trzyletnia córka, też ma azs. Jakiś czas temu pediatra zaleciła nam zażywanie probiotyku dicoflor - bakterie w nim zawarte pomagają w łagodzeniu zmian. U mojej córki zadziałało bardzo dobrze, skóra stała się gładka :) dodatkowo używamy balsamu la roche-posay lipikar baume ap.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: atopowe zapalenie skóry

mi w drugim trymestrze zaczęła strasznie swędzieć skóra, po nocy nie moglam spac przez to, nic nie pomagalo; nawet sprawdzałam czy cholestaza ciężarnych nie pojawiła się.
dopiero w 8 miesiacu odkrylam ze nabial mnie uczulal w ciazy. jak go baaaaardzo ograniczylam swiad prawie ustapil. po porodzie wszystko wrocilo do normy.
sprobuj, moze Tobie dieta tez pomoze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: atopowe zapalenie skóry

u mnie też zaczęło się w drugim trymestrze. odstawiłaś wszystko mleczne, jogurty itp ? raany a jak tak lubię nabiał :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: atopowe zapalenie skóry

ja za nabialem nie przepadam,ale w ciazy uwielbialam. ja bardzo ograniczylam, np. mleko do kawy uzywalam, ale juz z koktajli owocowych i jogurtow zrezygnowalam. bylam w stanie sie poswiecic zeby jakos spac. moze gdybym calosc odstawila to i swiad calkowicie by mi minal, ale tego nie wiem.
sprobuj, po kilku dniach zobaczysz czy jest lepiej. jak nie to zaxzniesz jesc znowu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: atopowe zapalenie skóry

Jeżeli interesuje Cię naturalne leczenie alergii, AZS, skontaktuj się pod nr 501 567 187
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tu masz dobry artykuł https://www.phamily.pl/blog/artykul/uporczywe-problemy-skorne-doroslych-i-dzieci.html jak przeciwdziałać atopowemu zapaleniu skórnemu oraz innym problemom skórnym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Udaj się do specjalisty http://www.activeholidays.pl/metody-leczenia-atopowego-zapalenia-skory/ jest poprawa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Atopowe zapalenie skóry

U mojego synka po przetestowaniu wielu emolientow pomogla masc apteczna na recepte, koszt 8 zl i po 4 dniach po swedzacych plamach nie bylo sladu :) Sklad masci to wazelina plus witaminy i z tego co pamieram to euceryna. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Atopowe zapalenie skóry

Wazelina, euceryna i kwas borny? Lub woda destylowana. Ale ktoś tu kiedyś krytykował ten skład...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Atopowe zapalenie skóry

po tej maści miałam 100 razy gorzej, jakby mi skórę palili. Dostałam elocom mieszany z diprobase i fucidin i pomoglo od 1,5 miesiąca mam spokój tylko blizny póki co zostały :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Atopowe zapalenie skóry

ja kupilam dla malej eloderm. Na probe balsam do ciala, od pierwszych dni zycia. Jak zauwazylam, ze pomaga, dokupilam jeszcze emulsje do kapieli i krem aktywny na male, bardzo przesuszone miejsca. U nas pomoglo, ale wymagalo to codziennej pielegnacji, a przy takim maluszku to nielatwe. Warto wyprobowac i kupic w aptece. W ogole dzieki temu odkrylam emolienty i wiem, ze maja dobry sklad.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Atopowe zapalenie skóry

Przy zaostrzeniu AZS polecam zrobić kąpiel w krochmalu. Po kąpieli wklepujemy dobrej jakości emolient, a zmienione chorobowo miejsca na skórze smarujemy Dermaveelem (bez sterydów).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Atopowe zapalenie skóry

Wylecz jelita i problem będzie z głowy. Zakwaś żołądek, odkwaś organizm, odbuduj florę bakteryjną i mięśnie, zgub kilka kilo i po problemie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra jest seria Elodermu stosujemy ja razem z córką i widać efekty oczywiście do tego jesteśmy na odpowiedniej diecie i pod kontrolą lekarza dermatologa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jaki dermokodmetyk polecacie na suchą, mocno łuszczącą się skórę (schodzi co ok 2 tyg). Jest więc cienka, wręcz boląca, jakby wyszorowana pumeksem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie to co mówi Zuza jest bardzo pomocne. Niby nic, ale jak człowiek zmienia kosmetyki do pielęgnacji i korzysta z elodermu do kąpieli, skóra nie jest taka sucha, czerwona czy podrażniona. Tu zwykły kosmetyk ze sklepu nie pomoże, trzeba dobrać skład do potrzeb skóry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam podobne problemy- znajoma poleciła mi wtedy allergoff i muszę przyznać że są to najlepsze kosmetyki jakie do tej pory stosowałam. Wyroby bogate są w składniki, które nawilżają, natłuszczają oraz zmiękczają skórę, tworząc na jej powierzchni barierę ochronną oraz łagodzą objawy takie jak świąd, pieczenie i ogólny dyskomfort. W ich składzie nie ma parafiny, parabenów, surowców ropopochodnych, substancji zapachowych, barwników. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej to warto wejść na tą stronkę: https://sklep.icbpharma.pl/.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Poczytaj o lunazynie - białko, które ma szeroką gamę działań przeciwzapalnych m.in.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzisiaj bardzo wiele osób cierpi na różnego rodzaju problemy skórne. Dlatego też warto wiedzieć, co może nam pomóc doraźnie, zanim jeszcze uda nam się dostać do lekarza specjalisty. Ciekawe informacje na temat tego, fenoksyetanol co to jest i na co można go stosować
znajdziemy na https://zagojeni.pl/czy-wiesz-ze/cala-prawda-o-fenoksyetanolu/ i jestem pewna, że środek ten powinien znaleźć się w każdym domu, bowiem wbrew powszechnej opinii jest on niezwykle skuteczny nie tylko przy odkażaniu ran.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja przy moim AZS stosuję emolienty z exomega control. Ważne jest aby robić to systematycznie, a nie tylko wtedy jak objawy nasilą się. Skóra staję się nawilżona a wszelakie podrażnienia znikają. Bardzo lubię pieniący się żel do mycia z tej serii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak, też lubię ten żel. proponuję Ci też wypróbowanie płynu do kojącej kąpieli. Może już go stosujesz, ale dla mnie to nowość i to od razu must have na przyszłość. super koi i pozostawia skórę w lepszym stanie, dzięki czemu lepiej się śpi, nie ma takiego drapania itd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie bardzo podpasowały kosmetyki Solverx. Łagodziły wszystkie podrażnienia skóry i działały kojąco i regenerująco dla skóry. Te serie mają opakowania biało różowe - dla skóry wrażliwej i biało niebieskie właśnie przy AZS.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już jakiś czas temu wpadły mi w oko kosmetyki Solverx, zwróciłam uwagę na to, że mają bogaty i naturalny skład. Czego konkretnie używałaś i możesz polecić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na różne dolegliwości typu skórnego z pewnością bardzo dobre będą naturalne kosmetyki konopne https://naturalniezkonopi.pl/.Wiem jak moja siostra się zmagała z trądzikiem , nic nie pomagało. Po zastosowaniu maści z konopi na trądzik ,cera zaczęła się wygładzać i trądzik zszedł całkowicie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam tonik i szampon. Niedawno zamówiłam całą serię do twarzy i planuję zamówić jeszcze piankę do higieny intymnej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj tak tez miałam szampon konopny, jest świetny. Początkowo myślałam ze jak jest w kostce to nie będzie odpowiednio mył moich włosów ale nic bardziej mylnego ;)Jest bardzo wydajny, ma piękny zapach i można nim umyć całe ciało. Takie naturalne kosmetyki są rewelacyjne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ok, dzięki, dużo dobrych opinii ma też krem do twarzy Solverx z linii Sensitive i chyba też go wypróbuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Macie dziewczyny na myśli tą linię Solverx w biało różowych czy biało niebieskich opakowaniach ? Widziałam, że te z niebieskim są nawet dla skóry problematycznej i z AZS.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na takie problemy z włosami czy choroby obejmujące skórę głowy polecam ten artykuł https://yasmeen.pl/orientalne-inspiracje/luszczyca-skory-glowy-atopowe-zapalenie-skory-glowy/ Pomoże Wam w leczeniu objawów chorób skóry głowy, aby nie dopuścić do nadmiernego wypadania włosów!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Solverx linia różowa jest sensitive a niebieska jest dla skóry atopowej z tego co pamiętam. Niezłe mają kosmetyki. Mam kilka i bardzo mi przyjemnie się ich używa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jakich konkretnie kosmetyków używałaś? Możesz polecić coś szczególnie? Ja już jakiś czas przymierzam się do Solverx, ale nie wiem od czego zacząć, mają bardzo bogatą ofertę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Staram się kolejno zamawiać i jeszcze żadnym ich kosmetykiem się nie zawiodłam. Wczoraj przyszedł krem do rąk i paznokci i jest rewelacyjny. Super się też u nas sprawdza tonik, bo córki też z niego korzystają i pianka do higieny intymnej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A które masz te solverx z lini sensitive czy tych dla skóry atopowej ? Chciałam zamówić tonik i nie wiem który wybrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też używam kosmetyków z tej marki i jestem zaskoczona ich pozytywnym działaniem na wygląd mojej cery. Tonik też mam, akurat z linii sensitive i dla mnie rewelacja. Łagodzi podrażnienia, jest bardzo delikatny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie to Solverx zamawiacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pod tym linkiem możesz zamówić kosmetyki Solverx: https://dbajoskore.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Atopowe zapalenie skóry

Jeśli chodzi o produkty do mycia to ja ze swojej strony polecam pieniący się żel z exomegi Control. Fajnie chroni skórę podczas mycia i dodatkowo nawilża. Dodatkowo jest wydajny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z Exomegi to moje ulubione produkty, nie są tanie, ale za to bardzo skuteczne. Ostatni mój zakup to mleczko do ciała. Bardzo szybko się wchłania, wystarczy nałożyć raz na dobę, aby nawilżenie skóry było odpowiednie, warto zaznaczyć że te kosmetyki mają w składzie wyciag z owsa, który skutecznie likwiduje świąd skóry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To samo mieliśmy. Najpierw wokół ust , potem policzki... nawet przeszło na oczy , brodę i tył głowy. Mupirox Nie pomógł . Następnie podali Duracef .
Byliśmy dziś u dermatologa bakterie i gronkowiec który mieliśmy na skórze wyleczyło, a skóra dalej czerwona.
Dziś stwierdzili Atopowe zapalenie skóry
https://lekmedklinika.pl/atopowe-zapalenie-skory/

Liczę na to, ze w koncu choroba przeminie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u nas u młodego się emolinety sprawdziły idealnie, ale może ma lżejszą postać azs nić to co opisujecie, szok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W ubiegłym roku miałam coś takiego .Przez ponad 2 miesiące na dłoniach ,przedramionach,częściowo na szyi i dekolcie miałam czerwone,swędzące plamy.Smarowałam różnymi specyfikami z maściami sterydowymi włącznie.Nic nie pomagało,skóra swędziała,pękała,robiły się strupki,jakaś masakra.W końcu natrafiłam na cudowną maść konopną z olejem konopnym 24% Retter . niezwłocznie zakupiłam oryginalną z hologrameem jak tu https://konopiafarmacja.pl/masci-i-kremy-konopne/325-masc-z-olejem-konopnym-na-luszczyce-24-.html l )) za 36,90 zł bardzo tania i skuteczna !Cud-po kilku dniach nie było śladu po paskudztwie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam spróbować Exomegę control, jeśli jest zaostrzenie to najlepiej będzie zacząć od balsamu, bo ma najbogatszą formułę. Dobrze nawilża i łągodzi. Podoba mi sie, że wystarczy jedna aplikacja dziennie i że skład jest prosty i nie ma w nim chemii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z exomegi do mycia ciała używam pieniącego się żelu, który jest bardzo skuteczny jeżeli chodzi o nawilżenie i ukojenie skóry. Potwierdzam również, że balsam działa cuda gdy choroba zaostrza się. Należy tylko pamiętać, żeby stosować regularnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Atopowe zapalenie skóry

Moja skóra często jest podrazniona, dlatego stawiam na dobre kosmetyki, które koją - choćby krem konopny na gojenie skóry od Hermz -> https://hermzlabs.pl/collections/frontpage/products/hp-krem-konopny-z-cbd-i-prebiotykami-50ml, nie raz uratował mi skórę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Używam dermokosmetyków z exomega control. Mam zarówno do mycia jak i smarowania ciała i przyznaje, że odkąd je używam to moja skóra ma się dużo lepiej. W okresie grzewczym super sprawdza się balsam, który bardzo skutecznie i szybko nawilża skórę. Sprawia, że jest delikatna i gładka. Jest bardzo wydajny i dobrze się wchłania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Często choruje sie na takie zapalenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Octenisept w kremie na swędzące miejsca i rany i do picia olejek z konopi. Nam bardzo pomogło w zaostrzeniach.

Plus oczywiście odpowiednia pielęgnacja. Wyprobowałam do tej pory wiele kosmetyków, niektóre miały lepsze działanie, niektóre gorsze:
https://verdelab.pl/kategoria-produktu/problemy-skorne/atopowe-zapalenie-skory/

Ale totalnym odkryciem była ta seria kosmetyków. Bardzo duża zmiana na plus.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

te wszystkie zapalenia skory czy to atopowe czy inne to porazka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak porazka ale nie mamy na nia wplywu walczyc trzeba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no nie ma wplywu ale mozna sobie zalagodzic dzialanie choroby kupujac odpowiednie produkty jak propan ktory jest bezpieczny nawet dla dzidziusiow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przepraszam pomyłka :) protopan oczywiscie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie sie sprawdzała cremobaza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam kosmetyki do włosów Wax Pilmax seria MED. Są delikatne i łagodzą podrażnienia. Stosuje je nawet na skórę kolan czy łokci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Kontuzja kolana - poszukuję doświadczonego fizjoterapeuty. POMÓŻCIE!!! (28 odpowiedzi)

Witam, bardzo proszę o pomoc. Trzy mies. temu doznałam kontuzji kolana z uszkodzeniem...

leki robione (10 odpowiedzi)

Dermatolog dał mi receptę na maść robiona ale nigdzie nie mogę kupić, które apteki w Gdyni...

Paradontoza - obiawy (3 odpowiedzi)

Cześć. Od jakiegoś czasu rusza mi się jeden ząb. Z innymi jest wszystko ok ale tej jeden i to z...