Naprawa blacharsko-lakiernicza - ogólnie bajka! (1) Miałem Megankę II do niedużej naprawy blacharsko-lakierniczej błotnika,... Piotr Naprawa samochodu dostawczego (1) W moim samochodzie coś się zepsuło i odpadło koło na drodze. Zadzwoniłem do... Jerzy POLECAM ! (1) Miałam do sklejenia i pomalowania zderzak i część maski. Wszystko zostało... Ola
Szybka pomoc drogowa! (1) Polecam tym, którym "stanie" samochód na drodze. Firma jest słowna, działa... Maciek GRATISOWA!!! Pomoc drogowa i naprawa bmw (1) Miałem stłuczkę w sobotę 9 czerwca wieczorem i szukając lawety natrafiłem na... Waldek odradzam! (4) Moje auto trafiło do nieszczęsnego Auto - Alp na początku lutego, po... ktm Naprawa Toyota Corollla (1) W mojej Toyocie były wgniecione drzwi, błotnik tylny. Po naprawie która była... Mirosław rewelacja! (1) Polecam wszystkim ktorzy maja problemy z autem, szkoda czasu na... Marzena Zawieszenie Alfa Romeo (1) Kolejny raz przekonałam sie ze warto nadlozyc drogi i czasu by zrobic naprawe... Lena Wszystko SUPER! (1) Auto zrobione idealnie... Nie ma żadnego śladu!!! Tempo EXPRESOWE!!!!!!!! I... Justyna Naprawa mercedesa (1) Miałem w moim mercedesie rozbity cały bok auta po kilku dniach wszystko było... Marek taxi passat po stłuczce (1) We wrześniu ktoś wjechał w przód mojego paska. Auto Alp polecił mi znajomy, w... Karol układ kierowniczy (1) z czystym sumieniem polecam ten warsztat. solidnie i na czas. bardzo... marek blacharka w pumie (1) profesjonalnie i na czas. polecam :) martarz malinows11 - opinia (1) Jakiś miesiąc temu byłam ze swoim autkiem w tym warsztacie. Wszystko było... malinows11 Polecam w 100% (1) Witam! Byłem u Panów z tego warsztatu, bo coś stukało w moim autku na... Czarna szybka wymiana oleju! (1) Zaskoczył mnie pozytywnie warsztat Aut-Alp. Po pierwsze warsztat był czysta... Zbyszek polecam (1) Tydzień temu oddałam autko do dotąd nieznanego mi warsztatu i było warto.... marlena