Jkr - opinia (1) Jako stała klientka warsztatu z całego serca polecam. Zawsze fachowe... Jkr Ania - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług blacharsko-lakierniczych. Korzystałam już... Ania Mateusz - opinia (1) Moje auto po naprawie z OC sprawcy wygląda jak nowe, efekt rewelacyjny, kolor... Mateusz
Miki - opinia (1) Wszystko zrobione idealnie, w terminie, cena dobra. Miki Marta - opinia (1) Co tu dużo komentować- zdecydowanie polecam. Panowie znają się na rzeczy,... Marta Zbigniew Słodki - opinia (1) Bardzo szybka i fachowa pomoc w nagłych sytuacjach i nie tylko. Jeszcze raz... Zbigniew Słodki Krzysztof - opinia (1) Bardzo solidny warsztat dotrzymujacy terminów i solidna robotę robią ci panowie Krzysztof Nissan qashqai (1) Samochód po naprawie szkody parkingowej wygląda jak nowy. Polecam ten warsztat. Krzysztof Świetny warsztat (1) Oddałem auto dwa razy do zrobienia i dwa razy byłem bardzo zadowolony.... Tomek Fiesta Rozrząd ls400 V8 (1) Super!! Warsztat godny polecenia Michał Polecam. (1) Witam. Chciałbym polecić warsztat i osoby tam pracujące. Pełen profesjonalizm... Mariusz przeglad olejowy, opony , zawieszenie , diagnostyka , jumper, kamper (1) polecam , szybko , rzeczowo , cena za usluge ok , bylem tam czytajac opinie z... dark polecam !!! (1) Chciałabym polecić warsztat . Panowie pomogli mi z autem które nie chciało... Karolina 100% zadowolenia. (1) Mogę w 100% polecić ten warsztat, wizyta z polecenia znajomego i na pewno... Tadeusz Naprawa zawieszenia. (1) Do warsztatu przyjechałem w celu naprawy zawieszenia w Peugeot 407SW. Jako... Marek Polecam !! (1) Do Auto-ALP trafiłem jeszcze kilka lat temu gdy znajdowali się w innym... Adrian Naprawa Megane. (1) Do Auto-Alp trafiłem z polecenia. Samochód na warsztat trafił na wymianę... Jerzy wspaniałe spa dla auta (1) profesjonalizm, swietne podejsce do klienta a co najważniejsze- do jego auta!... Agata Serdecznie Polecam (1) Awaria sprzęgła godz. 17.00 i co dalej ? ( auto do codziennej ciężkiej pracy... Mario Naprawa Focusa (1) Oddałam mojego Forda Focusa po kolizji do Auto-alpu. Panowie załatwili... Małgorzata