Likwidacja szkody z OC (1) W styczniu miałem przykre zdarzenie Pan zarysował mi bok mojego opla. Znajomy... Dawid Polecam wszystkim !!! (1) Polecam wszystkim usługi tego warsztatu. Ja korzystałam 2 razy za pierwszym... Monika Wulkanizacja (1) Rewelacja. Wymiana opon w tempie ekspresowym a do tego przemiła obsługa,... Martyna
Zadowolony z zakresu usług (1) Jestem zadowolony, ponieważ niełatwo o dobrego mechanika. Panowie mają sporo... Kamil Godne polecenia! (1) Polecam serdecznie Panów mechaników i lakiernika. Solidnie zajęli się moim... Judyta naprawa bezgotówkowa (1) Witam. Cieszę się że skorzystałem z pomocy i usługi alpu. Na początku marca... Karol Solidnie i w przystępnych cenach (1) Korzystałem 2 razy - pierwszy raz sytuacja awaryjna, szukałem warsztatu jak... Filip Totalne beztalencie i zero profesjonalizmu (1) Auto stoi w warsztacie już miesiąc, mechanik przeciąga czas naprawy, nie ma... bm Naprawa bezgotówkowa Skoda Octavia (1) Oddałem swoje auto do Auto-Alp na naprawę bezgotówkową. Uszkodzony cały przód... Mariusz szybko profesjonalnie nie drogo (1) Jestem bardzo zadowolony z podejścia do rzeczy, auto miało być zrobione w 3... kris Profesjolaliści! (1) Jestem bardzo zadowolona z usług warsztatu!! Polecam wszystkim właścicielom 4... Paulina Natalia - opinia (1) Korzystałam z usług tego warsztatu jestem zadowolona, fachowa obsługa,... Natalia polecam wszystkim (1) bezkonkurencyjni! polecam tanio szybko bez problemu. wszystko wedlug... marek Toyota (1) Znają się na tym co robią , zawsze naprawione i oddane w terminie ,... stała klientka Stały klient ! Golf IV TDI (1) Od dwóch lat wykonuję naprawy w Auto-Alp, i jestem bardzo zadowolony! Wymiana... Mateusz Kasia - opinia (1) warsztat godny polecenia,a panowie mechanicy mili i pomocni. Od samego... Kasia Warsztat godny polecenia !!! (1) Fachowcy pełną gębą pomagają w każdej najmniejszej usterce jak i poważnej... Daniel Naprawa blacharska nadkola w hondzie (2) W marcu 2011 roku wstawiłam swoje ukachane autko hondę do naprawy... Renata Naprawa skoda octavia (1) Zjawiłem się z dudniącym silnikiem. Panowie podeszli do rzeczy profesjonalnie... Jacek Seat Ibiza (1) Moje autko zaprowadziłam do innego warsztatu na wymianę oleju. Niestety po... luizjana