Auto Komis Osowa

Giełdy i komisy

Gdańsk, Sopocka 19A

Maksymilian - opinia (1) Szczerze polecam kupiłem już nie pamietam które auto jest zadowolony Maksymilian Zadowolony klient (1) Kupiłem auto w 2012 jeżdziłem 6 lat byłem zadowolony wymieniłem na nowe w... PIOTR Ja szczerze polecam (1) Pierwsze auto tj. mazde mx-3 kupilem u nich jak komis znajdowal sie przy ul.... Słoń
Goraco polecam (1) Fantastyczna obsluga wytlumaczyla wszystko od a do z autko takie jak w... ALEX Omijać (2) Auto w ogłoszeniu jako bezwypadkowe, było po dwóch dzwonach co zostało... KARL Nie wierzcie komisom (1) W motoryzacji jestem laikem więc polegam na opini innych. Szkoda jednak że są... Macieja Nie polecam (1) Obsługa tragiczna. Właściciel to kłamca. Co innego jest w ogłoszeniu, a co... Amigo Masakra (1) Wielki zawód 😪 Obsługa kłamie zwodzi, chcąc kupić auto musisz dzwonić... Rozczarowany Warto ! (1) Bardzo uczciwa, rzetelna Firma, jesteśmy zadowoleni z autka. Wszystko, co... Pinus Polecam!!! (1) Kupilam mila obsluga auto takie jak opisali spalanie tyle co własciciel... aga Jest w czym wybierać. (2) Poszukując samochodu dla siebie trafiłem na Auto Komis Max. Komisów jak... Jarek FATALNA OBSŁUGA (1) jakas kobieta niemajaca pojecia o samochodach opowiada takie bzdury i... walas bmw e60 M-PAKIET (4) WITAM wlasnie jestem po jezdzie probnej TA BMW W M-PAKIECIE co maja w ofercie... Tomek byłem, sprawdziłem, kupilem (1) w polowie maja kupiłem u nich tiguana.na poczatku jazda jako pasazer i... Darek Mic - opinia (1) Stan "idealny" auta wg. Komisu: karoseria porysowana, peknieta szyba, w... Mic obsluga (1) Szef wtraca sie sprzedawcom do pracy i nie pozwala klientom na jazde probna.... Kamil Uwaga - wprowadzaja w błąd! (1) 1. Wprowadzanie w błąd informując o udokumentowanej historii pojazdu - fakt,... czareq