Auto Kosik

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Franciszka Hynka 51

Jacek M. - ocena (1) Od około 10 lat warsztat zaprzyjaźniony z rodziną, naprawy wykonywane szybko... Jacek M. Piotr - ocena (1) Kolejny raz naprawiałem samochód. Wszystko zawsze lux Piotr Marcin - ocena (1) Korzystam z usług od lat, jak zawsze profesjonalna obsługa, niezależnie czy... Marcin
Krzysztof - ocena (1) Zawsze na czas dobrze i solidnie Krzysztof Paulina - ocena (1) Serdecznie polecam! Korzystałam nie raz z warsztatu i pewnie jeszcze... Paulina Tomek - ocena (1) Rzetelny serwis. Po prostu fachowcy! Tomek Marcin - ocena (1) Korzystam z usług warsztatu od ponad dekady. Głowni pacjenci, to BMW e46 i... Marcin W204 1.5dci - ocena (1) Najlepszy Mechanik i Zespół nie tylko w 3miescie! Oby tak dalej! W204 1.5dci Jacek - ocena (1) Volvo naprawione szybko i profesjonalnie, a cena za usługę była miłym... Jacek Edyta - ocena (1) Naprawa szybka, sprawna i bez problemów. Pełna profeska. szczerze polecam Edyta Jerrry - ocena (1) Pełen profesjonalizm, umiarkowana cena, Jerrry Basia - ocena (1) Super warsztat. Polecam!!! Zawsze pomocni i fachowi! Basia Ryszard - opinia (2) Ford S-max.Wymiana tarcz i klockow hamulcowych przod.Mila i profesjonalna... Ryszard Dorota. - opinia (1) Naprawiany był filtr dpf, właściciel wytłumaczył wszystko, wymienił oleje,... Dorota. Monika Błażejewska - opinia (2) Właściciel z anielską cierpliwością odpowiedział na wszystkie moje pytania i... Monika Błażejewska Paweł - opinia (1) Swój samochód serwisuję od 3 lat i ani razu nie zawiodłem się na tym... Paweł Leszek - opinia (1) Pierwsza naprawa w tym warsztacie i jestem naprawdę zaskoczony i to w... Leszek Grześ - opinia (1) Naprawiam auto tylko u Kosika najlepszy mechanik w okolicy konkretny fachura... Grześ Super Warsztat,fachowa obsluga!!! (2) Polecam,korzystalam pierwszy raz.Pan Piotr wymienial mi poduszki silnika w... Ania Bardzo dobry warsztat (1) Byłam tu nie raz naprawiać 2 rożne samochody. Za każdym razem byłam bardzo... Ala