Auto Kosik

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Franciszka Hynka 51

MEGA SUPER WARSZTAT (1) Witam, jestem stałym klientem warsztatu od jego pierwszych początków, nie... paweł miotk (zielony lanos) Mega Warsztat (1) tylko polecać!! Paweł THE BEST (1) Nie będę się dużo rozpisywał. Piotra znam od jakichś 4 lat i od tamtej pory... Jeden z prezesów
DOBRA ROBOTA (1) TAK TRZYMAĆ dobra firma i solidna. zafira Rewelacja! (1) Super obsługa, uczciwa. Dobre ceny, szybko i sprawnie :) POLECAM! G Bardzo dobry WARSZTAT!!!!! (1) Super Warsztat!!! Szybko i rzetelnie wykonana usługa!!!! Mariusz U. Bardzo dobry warsztat (1) Również trafiłem przez znajomego, i sam znajomym bardzo polecam. "Tylko" 5 za... Łukasz Profesjonaliści (1) Do warsztatu trafiłem przypadkiem. Nie wiedziałem nic o nim wcześniej ani nie... Marcin Jak mówią, tak robią. POLECAM (1) Witam, to co piszą po nizej to prawda. w kilku warsztatach byłem, do żadnego... Marco M Fachowo i uczciwie-polecam (1) Trafiłem do "Auto Kosik" pierwszy raz z polecenia kolegi, i jestem bardzo... Mario szybko, gladko, elegancko :) (1) Polecam z czystym sumieniem ten warsztat. Ceny naprawdę bardzo dobre, fachowa... MG Bardzo fachowa obsługa (1) Polecam, korzystałam pierwszy raz ale jestem bardzo zadowolona szybka i... kasia Bardzo miła i fachowa obsługa (1) Gorąco polecam wszystkim ten warsztat.Super podejście do klienta. Naprawy... Od teraz stały klient