Auto Kosik

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Franciszka Hynka 51

Dobry warsztat (1) Naprawa linki od ręcznego,regeneracja mechanizmu ,trafna diagnoza,AUDI A 4 ,... Jacek Kosik jest może tani lecz nieskuteczny (1) Facet próbował naprawić klimę nawymieniał części ładnie opowiadał skasował... Madzia super usługa (1) super usługa, polecam kazdemu LS
bardzo dobry warsztat, szczegolnie klimatyzacji (Honda Accord 8 gen.) (1) witam, jako jedyny zakład mechaniczny Auto Kosik z ul. Hynka był w stanie... Piotr mój żółty szerszeń T4 znowu na chodzie--Jestem bardzo ZADOWOLONY (1) Do roboty Miałem sworznie wszystkie 4 ,rozrząd z pompą,przegób... Mirek P. Polecam każdemu! (1) Do warsztatu umowilem sie po przeczytaniu pozytywnych opinii w internecie i... Mateusz Każdemu polecam! (1) Profesjonalny warsztat samochodowy. Miałem 3 rzeczy do sprawdzenia, z czego 2... Bartek SUPER WARSZTAT ! (1) Super warsztat, ceny super a czas oczekiwania nie do porownania z innymi... Michał Zdecydowanie polecam! dobra robota! (1) szybko sprawnie i niedrogo, miła atmosfera. Bez naciągactwa wymieniałem... Kamil Saab 9-3 (1) Po zakupie pojazdu powierzyłem zakładowi wykonanie kontroli miski olejowej i... Paweł konkretnie i niedrogo (1) Moim zdaniem super warsztat, ceny niewygórowane a obsługa zawsze pomocna i... Pawel Świetny warsztat z bardzo przystępnymi cenami usług (1) Naprawa - w tym przypadku wymiana zestawu rozrządu i regulacja zaworów,... Michał Jak dla mnie najlepszy! (1) Do Autokosika jezdze praktycznie od samego poczatku jak kupilam swoj pierwszy... Pulina A ja mialem pecha z tym warsztatem.. (2) Zostawilem tam 1500zl za remont uszczelki i dalej ubywa olej i plyn... SKUPER To jest Warsztat.. (2) ..a nie jakaś popierdółka tylko od zmiany klocków i oleju.Polecam!Naprawdę... diavolo Warsztat do którego da się wjechać "na glebie" (1) Mało który warsztat jest w stanie obsłużyć obniżone samochody, tu mają dość... Maciek + (1) Obsługa miła i fachowa, a ceny zwłaszcza jak na poziom świadczonej usługi... Czarek SOLIDNA FIRMA (1) POLECAM TEN WARSZTAT ZA JAKOŚC I WIEDZE MECHANIKÓW ,TROCHE SIE INTERESUJE... STEFFAN Najlepszy, do jakiego trafiłam!! (1) Warsztat solidny, ceny bardzo dobre, auto zrobione zawsze przed czasem. W... Srebrny Focus :) chlopaki zasluguja na pochwale (1) dobry i godny polecenia warsztat - jedne z najlepszyc cen! LS