Ewelina K - opinia (1) Parę tygodni temu odwiedziliśmy z mężem ten komis w poszukiwaniu auta.... Ewelina K Jakub W - opinia (1) Samochody super jakości i w dobrej cenie. Niedawno kupiłem tam swój pierwszy... Jakub W Natalia - opinia (1) Bardzo fajne auta, każdy znajdzie coś dla siebie, na każdą kieszeń, świetna... Natalia
Aleksandra - opinia (1) Z czystym sumieniem mogę polecić. Auta są zadbane i porządne. Obsługa bardzo... Aleksandra Paulina - opinia (1) Szukałam autka w dobrej cenie - i właśnie takie tutaj znalazłam. Bardzo... Paulina Agata W - opinia (1) Polecam z czystym sercem!! Naprawdę dawno nie spotkałam się z takim... Agata W Marcin - opinia (1) Dobre auta w bardzo dobrej jakości i za rozsądną cenę. Firma sprawdzona i co... Marcin Małgorzata - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z zakupionego samochodu. Lakier w porządku. Brak wad... Małgorzata paulina - opinia (1) Bardzo przydatna strona. Samochód w dobrej cenie z ekspresowym importem... paulina Sara Jabłońska - opinia (1) Bardzo polecam Pana Mirosława. Jeśli była jakaś szkoda to uczciwie o tym... Sara Jabłońska Dawid - opinia (1) Szukałem dobrego autka w dobrej cenie i się udało. Jak najbardziej polecam... Dawid patrycja czupińska - opinia (1) Firma auto lider cechuję się bardzo profesjonalną obsługą klienta i przede... patrycja czupińska 89karolinat - opinia (1) Kupiłam tu swoje pierwsze auto. Bardzo uprzejmy i pomocny właściciel.... 89karolinat Karolina - opinia (1) Bardzo fachowa obsluga z dobrym podejsciem do klienta.Wszystko mozna sprawnie... Karolina PaulisiowaPyra - opinia (1) Super auta! Pan Mirosław służy pomocą na każdym kroku. Można było umówić się... PaulisiowaPyra Marek - opinia (1) Z wydaniem opinii wstrzymywałem się jakiś czas ale po 6 miesiącach myślę, że... Marek Paulina Rozbicka - opinia (1) Serdecznie polecam usługi Auto Lider. Pan Mirosław cechuje się ogromną wiedzą... Paulina Rozbicka Michał Lew - opinia (1) Jestem zadowolony z obsługi Pana Mirosława. Samochód czysty, zadbany.... Michał Lew Ola - opinia (1) Naprawdę profesjonalna obsługa. Na początku byłam sceptycznie nastawiona... Ola Paulina Tkaczyk - opinia (1) Zakupiłam tutaj swoje pierwsze auto i jestem absolutnie zadowolona. Cały... Paulina Tkaczyk