Małgorzata - opinia (1) Korzystam kolejny raz z usług warsztatu. P.Adam to solidny,sumienny i uczciwy... Małgorzata Adam - opinia (1) Pełny profesjonalizm, przejrzystość pracy i fachowe podejście to rzeczy które... Adam Mariusz - opinia (1) Polecam, szybko / przed ustalonym terminem /, naprawa bez zarzutu, zrobione,... Mariusz
Krzysztof - opinia (1) Prace wykonano przed umówionym terminem. Jakość robót doskonała. Polecam... Krzysztof Warsztat godny polecenia (1) Jakość usług na najwyższym poziomie. Rzetelność, przejrzystość oferty,... Robert Perfekcyjnie! :) (1) Z usług AS PERFEKT korzystam po raz drugi i po raz drugi upewniam się, że Pan... Tomek Perfekcyjnie zrealizowana usługa blacharsko - lakiernicza (1) Perfekcyjnie zrealizowana usługa blacharsko - lakiernicza Szukając... Monika Po prostu perfekt (1) Naprawa po kolizji z polisy sprawcy. Wszystko, począwszy od zgłoszenia... Bożena Polecam (1) Nie po raz pierwszy oddałem samochód w ręce Pana Adama i ponownie zadowolony... S.G. lakierowanie dachu, ciężki odcień lakieru (1) w lipcu w związku z uszkodzeniem szyby czołowej oraz rdzewiejącym rantem nad... Daniel Zdecydowanie Polecam! (1) W warsztacie zleciłam naprawę powypadkową. Całość odbyła się szybko, sprawnie... Małgorzata Rzetelność, fachowość, uczciwość (1) W warsztacie zleciłem naprawę mechaniczno blacharską z tytułu likwidacji... Robert Gorąco polecam!! (1) Skorzystałam z usługi blacharsko-lakierniczej na początku listopada. Całość... Barbara Profesjonalny warsztat ! (1) Skorzystałem z usługi blacharsko-lakierniczej w lipcu 2015r., warsztat został... Marcin J. Perfekt 100% (1) Szybko,sprawnie i Tanio.. Pozdrawiam całą Załoge.. Krispin PROFESJONALIZM I PERFEKCJA NAJWYŻSZYCH LOTÓW!!! (1) Pan Adam to fachowiec jakich niewielu niestety można znaleźć. Profesjonalny,... Ania uczciwość i solidność (1) Jak w tytule, nie ma co się rozpisywać jak ktoś szuka uczciwych i solidnych... Jarek (citroen C4) Fachowcy (1) Dokonywałem naprawa zarówno blacharsko - lakierniczych, jak i mechanicznych.... Michał Zdecydowanie polecam! (1) Bardzo wysoka jakość usług! Auto oddane z obtartymi zderzakami (z przodu i z... APK Polecam (1) Polecam jestem bardzo zadowolony. Szybko sprawnie i za naprawdę przestępną... Michalell