Auto Szyby ADAN

Warsztaty samochodowe

Sopot, Władysława IV 21

Krzysztof - opinia (1) SUPER !!!! Profesinalnie i fachowo wymiana czolowej F10... Krzysztof mike - opinia (1) Szybko , sprawnie i w dobrej cenie. Polecam wszystkim. mike Antek - opinia (2) Bardzo dobry specjalista. Naprawiony odprysk na przedniej szybie. Inni już... Antek
Adan? - A dam. (1) Pińć gwiadzek. Bo bardzo dobra robota. Krzysztof Naprawa szyby przedniej opel astra (1) Naprawione zostały mi dwa odpryski na przedniej szybie,po wcześniejszym... Darek Zdecydowanie polecam!!! (1) Około dwóch tygodni temu,jadąc obwodnicą samochodem m-ki Citroen C4 Grand... Małgorzata Polecam!! Naprawa szyby. (1) Bardzo polecam usługi Pana Adama. Dwukrotnie uszkodzona została przednia... Michał Naprawa szyby (1) Korzystałem z usługi tej firmy niejednokrotnie, zawsze były to uszkodzenia... Kamil Usunięcie głębokich rys - polerowanie (1) Polecam wszystkim, którzy mają rysy, pęknięcia, odpryski na szybach swoich... Krzysztof Naprawa pęknięcia szyby Mercedes. (1) Szczerze polecam!Świetna obsługa, fachowość! Jestem bardzo wdzięczny za... Krzysiek Zakład Naprawy Szyb Samochodowych ADAN (1) Właściciel bardzo pomocny.Udziela fachowego doractwa. Usługa (wymiana szyby)... Pawel Wymiana przedniej szyby - Honda (1) Niedawno z powodu zużycia wymieniałem w firmie ADAN przednią szybę w... Wiktor szyba tylna suzuki (1) super robota - szybko sprawnie i tanio - pojechałem naprawic ogrzewanie... Pszemek Naprawa szyby (1) Kupiłem samochód z uszkodzoną szybą, pojechałem z ulicy wzorowo wstrzelając... Lechu Polerowanie reflektorów (1) Usługa wykonana rzetelnie za rozsądną cenę. Reflektory były tak zmatowione,... klient Polecam wszystkim ! (1) Szukałem zakładu by odswiezyc reflektory w swoim Clio (niestety typowa... Maciek Sprawnie i rzetelnie (1) Byłem na polerowaniu przednich reflektorów, które były pożółkłe, matowe i... Robert Rewelacja (1) Skorzystałem z usługi usuwania rys po wycieraczce. Były dosyć mocne i... Karol Wzorowy warsztat (1) Naprawiałem lusterko zewnętrzne /stłuczone/ w samochodzie Honda... Budzik Polecam (1) Kiedyś mama była ze swoim samochodem, później chrzestna no i teraz ja.... Marcin