Auto-Vol

Warsztaty samochodowe

Gdańsk, Świętokrzyska 35

Krzysztof - opinia (1) Podejście do klienta w tym warsztacie to jakieś nieporozumienie. Zero... Krzysztof Krzysztof - opinia (1) Wszystko bardzo konkretnie, sympatycznie i szybko. Jakość usług 10/10 Krzysztof Kaczy1100 - volvo v50 - opinia (1) Warsztat mały, ale przesycony profesjonalizmem. Po długich poszukiwaniach,... Kaczy1100 - volvo v50
Zadowolony klient - opinia (2) Wymiana blokady kierownicy. Oddalem auto popoludniu i odebralem je moze 2-3... Zadowolony klient AUTO-VOL (2) Bardzo duża fachowość i znajomość systemów Volvo . Szybkie zdiagnozowanie... Tadeusz Wgranie Jezyka Polskiego (1) Super fachowo i w przystepnej cenie,wiedza to podstawa a jak juz idzie z... Maciej Bardzo dobry fachowiec (1) Personel bardzo kompetentny. Szybko potrafia wykryc usterke i naprawic ja.... xxx Stanowczo NIE POLECAM NIKOMU !!!!!!!!! (3) Każdemu radzę omijać ten serwis, chyba że nie liczy się z kasą. Awaria... Piotr Rozrząd Volvo V50 (1) Przede wszystkim profesjonalnie. Nie najtaniej, ale kto wychodzi z założenia,... MG Opieka nad moim volvo c30 (1) Panowie z serwisu ogromna wiedza i pełen profesjonalizm. Bardzo pomocni i... OLA Polecam (1) Warszrat nie duzy ale obsluga zna sie na rzeczy, juz po podlaczeniu do... Rkr Bardzo fachowo (1) Pojawil się. problem z moim łosiem i po obdzwonieniu wielu "fachowców" z... Marcin fachowo i sprawnie (1) Od jakiegoś czasu sukcesywnie wymieniam w swoim v50 niektóre podzespoły... volvo v50 Polecam Fachowo i z pasją (1) Byłem wczoraj na okresowym serwisie olejowym, jestem pod wrażeniem jakości... Łukasz v70 T5 Diagnostyka przed zakupem (1) Chcieliśmy z zona zakupić volvo v50. Na szczęście umówiliśmy się na... Ma ciej Volvo xc60 (1) Serwis mały ale prężnie działający - remontowałem u silnik w tym zakładzie -... TOMEK Przypadek (1) Trafiłem tutaj zrządzeniem losu.Nie miałem pojęcia o jego istnieniu.Po... Roman GW - opinia (1) Naprawiałem tu volvo po innym serwisie w Gdańśku. W końcu wszystko działa.... GW Tuning elektroniczny (1) Odwiedziłem ten serwis w celu dokonania tuningu elektronicznego. Konkretnie... Zbigniew mam prośbę (1) czy adres tego serwisu mogę prosić? ta