Jan - ocena (1) Pełen profesjonalizm, a przy tym indywidualne podejście do klienta. Bardzo... Jan Alicja - ocena (1) Solidna firma dbająca o klienta Polecam Alicja Ela - ocena (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni ze skorzystaliśmy z usług firmy AVIS. Wynajelismy... Ela
Agata - opinia (1) Wysoka kompetencja, błyskawiczna pomoc w trudnych przypadkach, ludzka... Agata Robert - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wraz z żoną skorzystaliśmy z usług firmy AVIS.... Robert Danuta - opinia (1) Korzystaliśmy z obsługi Kancelarii "Avis" z siedz. w Gdyni przy sprzedaży... Danuta Ania - opinia (1) Polecam serdecznie, pełen profesjonalizm i pomoc pani Ani sprawił, że... Ania Bracia - opinia (1) Kancelaria Avis została mi polecona przez osoby już korzystające z jej... Bracia Beata Filipek - opinia (2) Jestem b zadowolona z servisu Avis bardzo profesjonalna obuga ,podejscie do... Beata Filipek Andrzej - opinia (1) Bardzo miłe i profesjonalne podejście do klienta , współpraca na najwyższym... Andrzej Elżbieta - opinia (1) Bardzo dobre biuro . Miła i rzetelna obsługa polecam Elżbieta Bartosz - opinia (1) Bardzo polecam usługi Kancelarii Nieruchomości Avis. Duży profesjonalizm we... Bartosz Gosia - opinia (2) Gorąco polecam!!!! Korzystamy z usług Avis Apartamenty od kilku lat. Zawsze... Gosia Grzegorz - opinia (2) Profesjonalne podejście do klienta. Szybko i skutecznie reagują na prośby i... Grzegorz Igor - opinia (2) Jestem człowiekiem, który wiecznie o czymś zapomina, a to zapłacić rachunków,... Igor Wynajem (1) Bardzo miła, szybka i sprawdzona oferta. Wszystko dopięte i jest super!... Anna Ilczuk Jarek - opinia (2) Zdecydowanie Polecam Świetne doświadczenie, bardzo dobra pomoc prawna w dość... Jarek polecamy (2) Jesteśmy pod wrażeniem kompetencji i profesjonalizmu tym bardziej ,że... Karola Polecam (1) Bardzo profesjonalna obsługa na wysokim poziomie .Świetna rzetelna współpraca... Martyna Bardzo polecam! (1) Najlepsze Biuro Nieruchomości, dzięki któremu znaleźliśmy już dwa wprost...