Niewolnik fotela - opinia (1) Wiele godzin spedzanych w fotelu przed komputerem doprowadzily do problemow... Niewolnik fotela Kamila - opinia (1) Polecam wszystkim, którzy zmagają sie z jakimkolwiek bólem... Łukasz jest w... Kamila Wróbel - opinia (1) Świetne podejście, widać i czuć dużą wiedzę i aktualną chęć pomocy w... Wróbel
Bartłomiej - opinia (1) Świetne podejście do pacjenta. Widać i czuć zangażowanie oraz chęć pomocy w... Bartłomiej Gabinet godny polecenia. (1) Pełen profesjonalizm, połączony z dużą wiedzą. Polecam, choć wiem, że przez... Arkadiusz Talent i wiedza!!! (1) Niesamowity specjalista. Od wielu lat mam problemy z kręgosłupem, a tu... Justyna Najlepszy w Trójmieście! (1) Niesamowicie profesjonalne podejście do klienta i do problemu. Posiada... Patryk Polecam :) (1) Jestem zadowolona , że trafiłam na Łukasza. Dokuczał mi straszny ból w... Nina PROFESJONALISTA - zdecydowanie polecam! (1) Jeśli chcesz skorzystać z pomocy profesjonalisty w celu rozstania się z bólem... A. K. Ręcę, które leczą :) Polecam !!!!!! (1) Co tu dużo pisać... Łukasz to profesjonalny, doświadczony masażysta. Już po... Marta POLECAM!!! (1) Nerwoból odpuścił po pierwszym masażu, wystarczyło się stosować do zaleceń... M. W. Bardzo polecam (1) Salon charakteryzuje się bardzo miłą obsługą i bardzo przyjemnym wręcz... Leszek Polecam wszystkim, którym doskwiera ból pleców! (1) Siedząc godzinami, dniami, miesiącami przy komputerze moje plecy wręcz... Patryk Kloz Polecam. (1) Byłam na masażu relaksacyjnym całego ciała i muszę przyznać ,że masaż był... Dana Bóle kręgosłupa szyjnego (1) Rewelacja .już po pierwszej wizycie odczułam ulgę , jednak dla... Asia Polecam wszystkim mamom (1) Jestem młodą mamą dwójki małych dzieci. Wielokrotne wnoszenie ich na czwarte... Domi BÓL LĘDŹWI ZNIKNĄŁ :) (1) Najlepszy masażysta u jakiego byłam! A bywałam w wielu miejscach i u wielu... Justyna staw kolanowy (1) Jedno kolano po przebytej artroskopii, drugie przed. Oba bardzo bolesne,... Urszula Cudotwórca!!! (1) Od pół roku walczyłam z bólami karku, siedząca praca, stres i niewyobrażalne... Marzena Meller