Agata - ocena (1) Pan Łukasz Szpak wykonuje profesjonalny masaż, jest osobą o wysokiej kulturze... Agata Anekeb - ocena (1) Już od dłuższego czasu korzystam z usług p. Łukasza. Po wieloletnich... Anekeb Jowita - ocena (1) Polecam za pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta.... Jowita
Danuta Zwierz - ocena (1) Profesjonalne podejście. Solidna, rzetelna firma. Miła atmosfera. Szczerze... Danuta Zwierz Mirka - ocena (1) Korzystam z usług masażu od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Pełen... Mirka Amator- sportowiec - ocena (1) Najlepszy masażysta z jakiegokolwiek korzystałem, a korzystałem z wielu Amator- sportowiec Al - ocena (1) Witam wszystkich, BAN-Qi prowadzone jest przez właściciela Łukasza i znajduje... Al J.K - ocena (1) Pan Łukasz fachowiec w swojej dziedzinie, korzystam z pomocy od kilku lat i... J.K Agata - ocena (1) Najlepszy terapeuta jakiego znam i do którego regularnie wracam. Pomaga nie... Agata Paweł - ocena (1) Super specjalista, zawsze chętny do pomocy i przede wszystkim sprawiający,że... Paweł Dominika - opinia (1) Do P. Łukasza trafiłam z polecenia i nie żałuję. Profesjonalna konsultacja ,... Dominika Olga - opinia (1) Dziekuje za uratowanie moich plecow. Olga Karol - opinia (1) Szczerze polecam to miejsce, z bólem zmagałem się przez dłuższy czas. Po... Karol Dorota - opinia (1) Gorąco polecam:)Z bólem zmagałam się od dłuższego czasu.Badania i... Dorota Aga - opinia (1) Przyjemna atmosfera, konkretna rozmowa przed masażem i świetne efekty po.... Aga Grzesiu - opinia (1) Profesjonalna obsługa polecam wszystkim, którzy zbierają się od dłuższego... Grzesiu Marek Szymanowicz - opinia (1) Do salonu BAN-Qi trafiłem z polecenia znajomej. Szukałem skutecznego... Marek Szymanowicz Marta - opinia (1) Polecam! Fachowa obsługa, świetny specjalista. Marta Marta - opinia (1) Polecam! Fachowa obsługa, świetny specjalista. Marta Michał - opinia (1) Bardzo polecam! Moje problemy z plecami ustąpiły. Michał