Irena - ocena (1) Bardzo profesjonalne podejście do klienta, duży wybór materiałów, polecam:) Irena Mateusz Borowik - ocena (1) Świetna firma, doradziła wszystko. Mateusz Borowik Małgorzata K. - ocena (1) Współpraca z Firmą Bifam jest prawdziwą przyjemnością. Super kontakt i... Małgorzata K.
Wiola - ocena (1) Indywidualne podejście do klienta, pełen profesjonalizm, solidne wykonanie.... Wiola Monika - ocena (1) Jestem wymagającą osobą, lubię fachowe doradztwo, a nie mydlenie oczu.... Monika Monika - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z wykonania usługi i zachęcam do skorzystania z... Monika Jakub Puźmirowski - ocena (1) Polecam firmę BIFAM, fachowe doractwo i profesjonalna obsługa. Super kontakt... Jakub Puźmirowski Ewelina - ocena (1) Szybka realizacja, fachowa obsługa, super jakoś plis, kontakt bardzo dobry.... Ewelina Przemysław - ocena (1) Super jakość, sprawny montaż, przystępnie cenowo! Przemysław Agnieszka - opinia (1) Profesjonalny i przemiły kontakt. Jestem w 100% zadowolona z zasłon oraz... Agnieszka Karolina - opinia (1) Witam, zamówiliśmy różnego typu rolety wew. Oraz moskitiere na okno tarasowew... Karolina Zuza - opinia (1) Bifam to firma, która dostarczyła mi piękne zasłony i firany na dwa okna.... Zuza PS - opinia (1) Zamówiłem rolety zewnętrzne typu screen: jestem bardzo zadowolony z... PS Basia - opinia (1) Firma godna polecenia. Terminy realizacji usług dotrzymane. Ceny porównywalne. Basia Agnieszka Grochulska - opinia (1) Bardzo profesjonalna realizacja zamówienia. Polecam Agnieszka Grochulska Małgorzata Pawłowska - opinia (1) Pełen profesjonalizm te dwa słowa chyba najpełniej opisują Panów Adama i... Małgorzata Pawłowska Karolina - opinia (1) Moskitiera plisowana - dokładny montaż, terminowość. Cena też konkurencyjna... Karolina Grażyna - opinia (1) profesjonalizm, precyzja, terminowość wykonania montażu moskitiery tarasowej Grażyna Alicja - opinia (1) Kompleksowe wykonanie dekoracji okiennych plisy, zasłona na szynie... Alicja Krystyna Redłowska - opinia (1) To wielka przyjemność móc polecić TAKĄ Firmę. Kunszt, profesjonalizm i... Krystyna Redłowska