Mieszkaniec - ocena (1) Administrator nie wywiązuje się z obowiązków, nie przekazuje zgłoszeń... Mieszkaniec Mieszkaniec - ocena (1) Bob to jakaś porażka. Brak kontaktu, a jeśli kontakt jest to w ograniczonym... Mieszkaniec Niezadowolona - ocena (1) Niestety negatywne opinie jak najbardziej zasłużone. Nie można nic załatwić,... Niezadowolona
Grzegorz - ocena (2) Najlepsze biuro obsługi wspólnot w Trójmieście, bardzo polecam! Grzegorz Grzegorz - ocena (1) Najgorszy administrator jakiego można sobie wymyślić... (...) bezczelna... Grzegorz Patrycja - opinia (1) Rzetelny i pomocny zarządca osiedla (Myśliwska w Gdyni). Miły kontakt w... Patrycja Przemek z Fikakowa - opinia (1) Wrażenia bardzo pozytywne, każdemu polecam takiego administratora. Firma... Przemek z Fikakowa Zmaltretowany współpracą - opinia (1) Po osobistych traumatycznych doświadczeniach potwierdzam - ludzie piszą... Zmaltretowany współpracą D. - opinia (1) Od roku "zarządzają" osiedlem, na którym mieszkam. Poza braniem kasy i... D. jaroo - opinia (1) Brak kontaktu poza informacją i działem opłat. Brak kontaktu z zarządzającym... jaroo Nie pozdrawiam - opinia (2) Naprawy robione po taniości, byle najemca się odczepił. Opłaty konserwacyjne... Nie pozdrawiam autor - opinia (1) Unikanie kontaktu, spychologia, lenistwo i czekanie z każdą sprawą do momentu... autor Srob - opinia (1) Nie dość że kroją jak za zboże to jeszcze mają w głębokim poszanowaniu... Srob Zadowolona (1) Ja jestem zadowolona z szybkich reakcji BOBu i opłat administracyjnych na... Kawa z rana moze faktycznie nie ideal (1) ale sorry, nasz poprzedni to jakiś absurd. bob ma fajnych chłopaków na naszym... bywalec osiedla o blond wlosach remont g. pomorskiego (2) nikt nic nie wiedzial o remontowanej ulicy gryfa pomorskiego, a jedyny bob... Jasiek z Fikakowa Pożar (1) ugaszony, dzięki za merytoryczne wsparcie naszego zarządu. Lokatorzy często... członek zarządu WM Gdańsk gieneralnie jest banalnie (1) kontakt nawet dobry ile razy nie dzwonilem tyl razy pani odebrala..staram sie... tadeusz bardzo dobry poziom usług (3) Na tle innych administratorów ten zdecydowanie się wyróżnia. mieszkaniec Czysta Wspólnota???? Gryfa Pomorskiego 79 (1) Na klatce wszędzie pajęczyny, brudno, szyby na drzwiach tłuste ze smugami,... Trezus