nie polecam drozyzna (1) nie polecam tego placu . drozyzna totalna panie mile ale zadnych innych... krysia SKANDAL (1) Dziś zostawiłam syna na dwie godziny na tym placu zabaw, męża nie było ze... Patrycja Bardzo się zraziłam (1) Byłam z dwójka dzieci w pon, ( 2 i 6 lat) niestety obie ,,panie,, przez... Marika
Nie polecam (1) Robiłam urodziny synkow dnia 14.10.07i i nie polecam obsługa masakra zero... Nie polecam Nie polecam. (2) Informacja dla kierowniczki placu! Jak można zakazać wchodzenia na plac... NN najlepszy (1) Panie bardzo miłe i kompetentne. Zauwsze uśmiechnięte i służą pomocą dziecku,... kasia nie polecam!!! (1) Nie polecam a wręcz odradzam wizytę w tym miejscu. Nie wiem jak inne miasta... Mama Przyjazny plac! (1) Ostatnio zostawilam moja córeczkę na placu zabaw po raz pierwszy. Pani od... Kinga Niekompetencja i bezczelność (2) Panie sprawujące rzekomą opiekę nad dziećmi tak naprawdę zajmują sie... andzia Nigdy więcej (2) Robiliśmy córce urodziny a placu zabaw w auchan Rumia . I chciałabym... Basia wielki żal (1) Kilka dni temu bylem na tym placu z moja córcią Gabrysia i niestety ku mojemu... Krystian szczesliwi rodzice (1) Byłem w weekend majowy na placu zabaw w auchan w rumi i muszę podzielić się z... andrzej szczęsliwi rodzice (1) Byłem w weekend majowy z dzieckiem na placu zabaw w auchan w rumi ,i muszę... Andrzej OKROPNA OBSŁUGA (1) Bardzo nie mile Panie ktore pilnuja dzieci( a tak naprawde zajmuja sie soba... Ania najgorszy plac zabaw jaki znam (1) Chciałam zamówic ur dla 5 latki, niestety zakaz wchodzenia rodzicom a jeśli... mama SZKODA CZASU I PIENIĘDZY (1) OBSŁUGA BARDZO NIE MIŁA.NIE POLECAM TAM WYPRAWIANIA URODZIN DZIECKA PONIEWAZ... NIEZADOWOLONA polecam! (1) polecam ten plac zabaw dla wszystkich rodzicow, którzy chcą by ich dzieci... marion super zabawa - polecam innym :-) (1) super zabawa - polecam innym :-) tata2