Rafał - opinia (1) Dla mnie super. Obsługa miła i profesjonalna spełniła moje oczekiwania. Po... Rafał Joanna - opinia (1) Skorzystałam z oferty w ramach Groupona, w Hotelu Scandic w Gdańsku Głównym.... Joanna Pobyt w Spa (2) Byliśmy z mężem w hotelowym SPA Villi Baltica na masażu i w strefie SAUN,... Karolina
Rewelacyjny relaks w SPA (4) Skorzystalam pierwszy raz z wizyty w tym SPA, obsługa przemiła, wystrój i... Beata Masaż baltiqa day spa w Gdańsku (1) Korzystałam niedawno z masażu lomi lomi, masaż cudownie relaksujący, Pan... Judyta Masaż (1) Dziękuje za wspaniały masaż relaksacyjny. Obsługa profesjonalna, miejsce... Aleksandra cudowny czas (2) Chciałam serdecznie podziękować za cudowną opiekę i atmosferę podczas... Agnieszka Wyszliśmy zachwyceni, zdecydowanie godne polecenia! (2) Dostałam od męża groupon na peeling, zabieg na dłonie, masaż i saunę. Zabiegi... Beata spelnione oczekiwania (1) Witam, chciałam sie podzielić moimi refleksjami po odwiedzeniu gabinetu... Aleksandra poprostu bajka (1) Super fajny relaks. ładny wystrój i śliczne Panie masażystki :) na pewno... marcin :) (1) Nie wiem skąd te negatywne opinie. Wczoraj skorzystałam zabiegów zakupionych... anna Jestem zachwycona i mogę polecić wszystkim z czystym sumieniem (2) Jestem zachwycona tym miejscem, wystrojem , zabiegami i kulturą osobista... Bogna Madzia - opinia (2) Przepiękny salon, dziewczyny miłe sympatyczne, uśmiechnięte... Z usług... Madzia zawiedziona (2) Otrzymałam , w prezencie, groupon o wartości 490 zł, w skład którego wchodził... mmim Profesjonalizm (1) Jestem bardzo zadowolona z oferowanych usług. Kompetentna recepcjonistka, aż... klientka Zabieg na twarz - groupon (1) Zabieg w sumie ok, bez rewelacji, ale też nie było się w sumie do czego... Kasia tragedia!!!! (1) salon wymaga generalnego remontu!! wszędzie brudno, stary sprzęt, dudniąca... kate Polecam (1) Wczoraj wykorzystałam groupon na masaż, peeling oraz wybrany zabieg. Jestem... Daria szkoda czasu i pieniędzy (1) To jest kolejne miejsce spa, w ktorym skorzystalam z masaży i oceniam je... karolina groupon- niezgodności (3) zakupiłam pakiet day spa o wartości 490 zl. w pakiecie peeling ciała 40 min,... jj