nowe zebranie - co oni kombinują? (5) Na stronie rady sołeckiej zamieszczono informację o kolejnym zebraniu w... Gniewko syn rybaka No Women no Kraj- protest (69) początek końca pisu. zadarli z kobietami. A to w PL nie do pomyślenia.... glos wolny, wolnosc ubezpieczaja blakajacy sie piesek (2) Hej Jesli ktos szuka psa typu husky(bialy pyszczek, siersc w kolorze... zza
RADA RODZICÓW GŁOSOWANIE (1) myślę, że warto oddać głos... gq Bezpieczeństwo przed Szkołą Banino (45) Moje pytanie dotyczy bezpieczeństwa przed szkołą w Baninie. Czy na tej drodze... Mieszkaniec Banina DOBRY FRYZJER BANINO (3) Witam mieszkanki Banina i okolic :) niedługo przeprowadzam się do Banino i... user_138606410086 Zaciskarka przewodu LAN - pożyczę (7) Witam potrzebowałbym pożyć zaciskarkę do przewodu lan, utp. Potrzebuję... :] elektryk - płyta indukcyjna (6) Poszukuję dobrego i taniego elektryka z uprawnieniami do podłączenia płyty... Magda pediatra i szczepionki (5) Witam, czy jest gdzieś w okolicy Banina jakiś pediatra, który nie jest... samamama Paznokcie hybrydowe -gdzie w Baninie i za ile (15) Gdzie w Baninie można zrobić paznokcie hybrydowe? Czy któraś z Pań robila i... Mama Brzdąca Znaleziono czarną suczkę rasy labrador. Zagubiona psina przebywa w sklepie zoologicznym!!! (1) Jak w tytule Sąsiadka zgubiono telefon (1) Witam. W piątek tj. 07-10-2016 około godziny 14-14.30, w okolicy szkoły (lub... Dominika Szukam osoby do sprzątania mieszkania w Baninie (5) Witam, Szukam osoby chętnej do współpracy w zakresie regularnego sprzątania... Aleksander Piekarnia Osiedle Familijne-Rodzinne (13) Czy przydałaby się piekarnia-cukiernia koło Osiedla Familijnego/Rodzinnego? Właściciel Czas budowy etapu 0 Juniora (5) Witam, Czy ktos z osiedla familijnego moglby podpowiedziec ile czasu... pm Komunia Św. w Baninie (21) Witam! Może ktoś mógłby podzielić się informacjami nt. Komunii Św. w Baninie.... nowa mieszkanka Wspólny dojazd - Banino -> Gdańsk Wrzeszcz/Oliwa (7-15) (11) Cześć Szukam 2-3 chętnych osób do wspólnych dojazdów z Banina w kierunku... niko160 koszt podłączenia kuchenki gazowej/zmywarki/kranu w kuchni (4) ile w Baninie zapłacę za podłączenie kuchenki gazowej (przez fachowca z... ja Ciasta (8) Czy wiecie może gdzie zamówię dobre ciasta i w przystępnej cenie? Nie chodzi... ... śmieci przy drodze (19) Witam Czy możecie mnie olśnić czemu ludzie nadal wyrzucają śmieci przy... jo na